Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Olight i1R 2 EOS

Prozkoumejte možnosti kapesní LED baterky Olight i1R 2 EOS


Základní informace

Olight i1R 2 EOS

Nabíjecí svítilna Olight i1R 2 EOSNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 5 - 150 lm
Dosvit: cca 9 - 40 metrů
Výdrž baterie: 6 h - 15 min
Typ baterie: li-ion (70 mAh)
Rozměry: 44 mm x 15 mm
Hmotnost: 14 gramů s baterií

Pokud tedy hledáte atraktivní a vysoce odolnou svítilnu vhodnou k zavěšení na klíče, která svými rozměry či váhou nebude nijak omezovat během každodenního nošení, potom miniaturní Olight i1R 2 EOS splní vaše očekávání...

Klady

 • výkonná mini LED svítilna
 • odolná proti vodě i pádům
 • microUSB rozhraní na těle
 • rychlé mechanické ovládání
 • celokovově zpracované tělo

Zápory

 • slabší výdrž vysokého módu
 • pouze dva režimy svícení
 • napevno zabudovaná baterie
 • nezobrazí stav akumulátoru
 • paměť používaného režimu

Olight i1R 2 EOS je ideální miniaturní svítilna vhodná pro zavěšení na klíče pro každodenní nošení, se kterou budete připraveni na jakoukoli situaci, kdy potřebujete posvítit na cestu, dohledat ztracené doklady či zkontrolovat volně pobíhajícího psa při venčení mimo pouliční osvětlení. Vysoce kompaktní LED baterka na svícení s hmotností pouhých 14 gramů (včetně akumulátoru) poskytuje maximální světelný výkon 150 lumenů s dosvitem na vzdálenost až 40 metrů. Dostatek energie k provozu LED svítilny pak zajišťuje zabudovaná lithium-iontový akumulátor, který si jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Olight i1R 2 EOS

Vysoce kompaktní LED baterka Olight i1R 2 EOS o velikosti 44 x 15 mm je kompletně vyrobena z pevné slitiny hliníku, u které lze počítat s vysokou odolností proti poškrábání nebo nárazům na zem z výšky až 1,5 metru. Díky certifikaci IPX8 můžete svítilnu spolehlivě používat během jakýchkoliv nepříznivých podmínek (svítilna může dokonce fungovat i zcela ponořená do vody v hloubce 2 metrů). Na samotném těle na první pohled nenajdete žádný ovládací prvek, svítilna je pouze na obou koncích opatřena výraznými prolisy pro její pevné držení a zároveň i snadnější otáčení. Zadní část svítilny také disponuje ocelovým očkem pro uchycení kroužku ke snadnému zavěšení na klíče.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Olight i1R 2 EOSNajít nejnižší cenu

Extrémně lehká svítilna Olight i1R 2 EOS využívá diodu Chip Scale Packaging (CSP) LED i neutrální teplotě bílé barvy, která je ukrytá za poměrně krátkou TIR optikou. Malá LED baterka na svícení nabízí 2 světelné módy, které se vzájemně odlišují výkonem, dosvitem a spotřebou baterie. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok o výkonu 5 lumenů (s výdrží cca 6 hodin), který dále doplňuje také vysoký světelný tok o síle 150 lumenů, který ovšem z důvodů ochrany před přehřátím začne po 15 minutách provozu výrazně snižovat výkon na přibližně 5 lumenů (přibližně 10 minut).

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným tokem 5 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, v případě potřeby si pak aktivujete výrazně silnější režim o 150 lumenech. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dočasně poskytne nejvyšší světelný tok 150 lm, který tak zároveň musí posloužit k osvětlení vzdálenějších míst, objektů nebo předmětů.

Technické parametry LED baterky Olight i1R 2 EOS

Recenze nabíjecí LED svítilny Olight i1R 2 EOSNajít nejnižší cenu

Klíčenková LED baterka Olight i1R 2 EOS se velmi jednoduše ovládá pouhým otočením zadní části svítilny. Lehkým utažením po směru hodinových ručiček tak zapnete miniaturní svítilnu v nízkém režimu 5 lumenů a následným dotažením aktivujete vysoký tok 150 lumenů. Povolením (otáčením opačným směrem) se opětovně vrátíte do nízkého režimu a jejím dalším otočením si LED baterku na svícení bezpečně vypnete. Vzhledem k mechanickému způsobu ovládání nemůžete u svítilny počítat s vlastní pamětí naposledy používaného režimu svícení.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Olight i1R 2 EOS zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Miniaturní EDC svítilna Olight i1R 2 EOS disponuje už pevně vestavěným li-ion akumulátor o kapacitě 70 mAh, který jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, počítač, USB zdroj v autě atd.) přes microUSB rozhraní ukryté v těle svítilny. Ke konektoru se dostanete po odšroubování zadní části LED baterky (otáčením proti směru hodinových ručiček). Zcela vybitý li-ion akumulátor nabijete přibližně do 1,2 hodiny, o stavu nabíjení jste pak informováni barevnou indikační diodou vedle USB rozhraní, která se po nabití přepne z červené na zelenou barvu. Kompaktní svítilna už bohužel neumí zobrazit aktuální úroveň nabití vestavěného akumulátoru, dobíjecí svítilnu tak musíte vždy dobíjet na základě svého uvážení.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Pokud tedy hledáte atraktivní a vysoce odolnou svítilnu vhodnou k zavěšení na klíče, která svými rozměry nebo váhou nebude nijak omezovat při každodenním nošení, potom vyzkoušejte miniaturní Olight i1R 2 EOS. Kdykoliv tak budete mít u sebe špičkovou LED baterku na svícení s maximálním výkonem 150 lumenů s dosvitem na vzdálenost 40 metrů, kterou oceníte při jakékoliv nenadálé situaci, kdy se musíte spolehnout na kvalitní osvětlení. Svítilna zaujme také hliníkovým zpracováním, které dokáže spolehlivě odolat každodenním podmínkám při zavěšení na svazku s klíči, při nošení v malé kapse v pánských džínách, nebo jakékoliv dámské kabelce.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Olight i1R 2 EOS s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Olight i1R 2 EOS

Olight i1R 2 EOS

 • Světelný výkon 5 - 150 lm
 • Dosvit baterky 9 - 40 metrů
 • Výdrž svítilny 6 h - 15 min
 • Typ baterie li-ion, 70 mAh
 • Rozměry 44 x 15 mm / 14 g

LED svítilna Fenix E02R

Fenix E02R

 • Světelný výkon 15 - 200 lm
 • Dosvit baterky 13 - 49 metrů
 • Výdrž svítilny 6,5 h - 25 min
 • Typ baterie Interní, 120 mAh
 • Rozměry 48 x 15 mm / 15 g

LED svítilna Fenix E05R

Fenix E05R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Dosvit baterky 8 - 64 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 320 mAh
 • Rozměry 68 x 15 mm / 24 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz