Více o webu LEDzona.cz

Více o webu LEDzona.cz

Proč při výběru nové svítilny využít právě naše webové stránky?


Celá redakce webu LEDzona.cz patří mezi outdoorové i technologické nadšence, kteří nemají žádný problém trávit svůj čas nočním výletem mimo světla civilizace. Procházka po krajině zcela ponořené do tmy, místy osvětlené slabým měsíčním svitem, kde vnímáte pouze zvuky přírody a vlastních kroků funguje jako opravdový zážitek a dokáže neuvěřitelně vyčistit hlavu. V takový moment, více než kdykoli jindy oceníte kvalitní LED svítilnu, se kterou v temném lese najdete tu správnou cestu nebo velmi snadno zaženete divokou zvěř, která je v noci na lovu. Díky tomu dokážeme dobře posoudit možnosti moderních LED baterek a čelovek, které jsou neocenitelným pomocníkem nejen při pravidelné turistice, kempování, rybaření, nočních sportech a dalších outdoorových aktivitách, ale zároveň i všude tam, kde nutně potřebujete nouzové osvětlení (náhlá oprava vozidla, výpadek elektrické energie, kontrola pozemku atd.).

Rozcestník nabíjecích svítilen

Jak vybíráme nabíjecí svítilny?

V ideálním případě nám celá řada nabíjecích LED baterek a čelovek projde rukama. Ovšem s ohledem na množství dostupných svítilen na trhu, není v našich silách všechny z nich fyzicky otestovat. Proto se ve vybraných případech neřídíme pouze našimi zkušenostmi, ale zároveň se inspirujeme zahraničními odbornými recenzemi, a to včetně názorů samotných uživatelů. Na webu nepropagujeme pouze jedinou značku nebo vybraného prodejce, ale poskytujeme důvěryhodné recenze z širokého spektra LED čelovek a svítilen dostupných na českém trhu.


Vyberte LED čelovku podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích čelových LED svítilen podle nejoblíbenějších značek na trhu


Všeobecné podmínky webu LEDzona.cz

Základní informace a podmínky při používání webových stránek


Kontakt a fakturační údaje

Jestliže se s námi chcete spojit pro získání podrobných informací o nabíjecích LED svítilnách a čelovkách, nebo například z důvodu případné spolupráce, můžete nás jednoduše kontaktovat přímo na e-mailu info@ledzona.cz Pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz