Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Fenix E05R

Prozkoumejte možnosti miniaturní LED baterky Fenix E05R


Základní informace

Fenix E05R

Nabíjecí svítilna Fenix E05RNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 3 - 400 lm
Dosvit: cca 8 - 64 metrů
Výdrž baterie: 30 h - 45 min
Typ baterie: interní (320 mAh)
Rozměry: 68 mm x 15 mm
Hmotnost: 24 gramů s baterií

Vysoký světelný výkon nabíjecí LED svítilny Fenix E05R využijete v jakékoliv situaci, kdy budete potřebovat osvětlit vchodové dveře, přístupovou cestu, ale i další neosvětlená místa nebo potemnělá zákoutí...

Klady

 • výkonná mini LED svítilna
 • rychle dostupný burst režim
 • odolná proti vodě i pádům
 • microUSB rozhraní na těle
 • celokovově zpracované tělo

Zápory

 • slabší výdrž vysokého módu
 • paměť používaného režimu
 • napevno zabudovaná baterie
 • burst mód se přepíná do eco
 • nezobrazí stav akumulátoru

Pokud hledáte kompaktní velmi snadno přenosnou svítilnu ke každodennímu nošení v kapse od kalhot nebo na svazku s klíči od bytu či auta, pak můžete zkusit využít bohaté možnosti LED baterky na svícení Fenix E05R. Nabíjecí svítilna dokáže v maximálním režimu poskytnout překvapivý světelný výkon 400 lm s celkovým dosvitem na 64 metrů. S ohledem na malé rozměry 68 x 15 mm a hmotnost pouhých 24 gramů jde o nadstandardní hodnoty, které běžně nabízí až výrazně větší svítilny. Schopnosti malé LED baterky snadno využijete v jakémkoli známém či neznámém prostředí, kde si spolehlivě osvětlíte nejbližší okolí...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Fenix E05R

Konstrukce malé LED svítilny Fenix E05R je vyrobena z tvrzeného leteckého hliníku, u kterého můžete počítat s vysokou odolností proti poškrábání, běžným nárazům, pádům z výšky 1 metru a voděodolným zpracováním s certifikací IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut). Příkladně zpracované tělo s elegantním a jemným vroubkováním zajišťuje i poměrně dobré držení v mokrých nebo zpocených rukou. V zadní části malé LED baterky na svícení najdete výrazné kovové očko pro snadné připevnění kroužku na klíče či bezpečnostního poutka kolem zápěstí. Svítilna je dostupná v několika barevných variantách, kde máte na výběr elegantní černou, zelenou nebo hnědou barvu.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Fenix E05RNajít nejnižší cenu

Vysoce kompaktní LED baterka Fenix E05R je vybavena diodou LED Cree XP-G2 S3 s odstínem bílého světla s teplotou 5500 - 6500 K, která využívá krátkou TIR čočku. LED klíčenka nabízí 4 světelné módy, které se vzájemně liší výkonem, dosvitem, ale i spotřebou baterie. Mezi hlavní režimy patří světlo o výkonu 3 lm (s výdrží cca 30 hodin), 25 lm (cca 5 hodin) a 150 lm (cca 0,8 hodiny). Dočasně můžete využít i nejvyšší světelný režim o síle 400 lm s dosvitem až 64 metrů, který ovšem limituje vysoké zahřívání. S důvodů ochrany před přehřátím je Burst režim dostupný pouze několik desítek vteřin (než LED svítilna dosáhne teploty cca 60 stupňů a začne automaticky snižovat jas).

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru spolehlivě vystačit se světelným výkonem 25 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 150 lm, kde si pro osvětlení vzdálenějších míst, objektů či předmětů dočasně přepnete svítilnu na 400 lm. Nejnižší světelný tok u LED baterky Fenix E05R o 3 lumenech využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení upozornit.

Technické parametry LED baterky Fenix E05R

Recenze nabíjecí LED svítilny Fenix E05RNajít nejnižší cenu

Přívěšek na klíče v podobě výkonné svítilny Fenix E05R se velmi snadno ovládá jedním multifunkčním tlačítkem umístěným na boku LED baterky. Jeho delším podržením vždy zapnete svítilnu a následným stisknutím spínače cyklicky přepínáte mezi čtyřmi základními režimy svícení 5 / 30 / 150 lumenů. Při dlouhém přidržení ovládacího tlačítka pak jednoduše aktivujete Burst režim, který se po uvolnění spínače okamžitě vypíná. Aby nedošlo při nošení v kapse nebo převozu v zavazadle k nechtěnému zapnutí svítilny, můžete ve vypnutém stavu dvojitým stiskem hlavního tlačítka LED baterku uzamknout (odemčení provedete zcela stejným způsobem). Uzamčená nabíjecí svítilna při pokusu o zapnutí pouze 2x slabě zabliká.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Fenix E05R zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Kapesní LED baterka Fenix E05R v kompaktním těle ukrývá lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 320 mAh, který můžete podle potřeby kdykoliv dobíjet přímo přes klasické microUSB rozhraní z jakéhokoli běžného USB zdroje (nabíječka od mobilu, powerbanka, pc, USB zdroj v autě atd.). K samotnému microUSB konektoru se dostanete po odšroubování posuvného válce na svítilně. Zcela vybitou li-pol baterii nabijete přibližně do 60 minut, o stavu nabíjení jste informováni barevnou indikační diodou umístěnou vedle USB konektoru. Stavová dioda už bohužel nezobrazuje aktuální stav akumulátoru, svítilnu tedy musíte nabíjet vždy podle svého uvážení (vestavěná li-pol baterie naštěstí nijak netrpí paměťovým efektem, můžete ji tedy opakovaně dobíjet v jakékoliv fázi vybití).

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Dostatečně vysoký světelný výkon nabíjecí LED svítilny Fenix E05R využijete v jakékoliv situaci, kdy budete potřebovat osvětlit vchodové dveře, přístupovou cestu, ale i mnohá další neosvětlená místa či potemnělá zákoutí. Nabíjecí svítilnu samozřejmě využijete také během hledání ztracených věcí nebo i při noční kontrole stavu vozidla. Relativně miniaturní rozměry a nízkou váhu rozhodně oceníte při každodenním nošení, kdy vám bude LED baterka na svícení dělat spolehlivého a zároveň neocenitelného pomocníka za každé nenadálé situace.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Fenix E05R s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Fenix E05R

Fenix E05R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Dosvit baterky 8 - 64 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 320 mAh
 • Rozměry 68 x 15 mm / 24 g

LED svítilna Fenix E03R

Fenix E03R

 • Světelný výkon 5 - 260 lm
 • Dosvit baterky 10 - 42 metrů
 • Výdrž svítilny 18 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 200 mAh
 • Rozměry 47 x 24 mm / 22 g

LED svítilna Fenix E02R

Fenix E02R

 • Světelný výkon 15 - 200 lm
 • Dosvit baterky 13 - 49 metrů
 • Výdrž svítilny 6,5 h - 25 min
 • Typ baterie Interní, 120 mAh
 • Rozměry 48 x 15 mm / 15 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz