Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Fenix E03R

Prozkoumejte možnosti miniaturní LED baterky Fenix E03R


Základní informace

Fenix E03R

Nabíjecí svítilna Fenix E03RNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 5 - 260 lm
Dosvit: cca 10 - 42 metrů
Výdrž baterie: 18 h - 45 min
Typ baterie: interní (200 mAh)
Rozměry: 47 x 24 x 12 mm
Hmotnost: 22 gramů s baterií

Možnosti klíčenkové LED svítilny Fenix E03R oceníte při jakékoliv situaci, kdy si nutně potřebujete posvítit. Dostatečně silné a také široké světlo s dosvitem několika desítek metrů dokáže spolehlivě předčit i výrazně větší LED...

Klady

 • výkonná mini LED svítilna
 • umožňuje 6 módů svícení
 • jednoduché USB-C nabíjení
 • možnost uzamčení svítilny
 • celokovové odolnější tělo

Zápory

 • slabší výdrž vysokého módu
 • neumí přímý vstup k turbu
 • napevno zabudovaná baterie
 • ve tmě méně výrazný spínač
 • paměť používaného režimu

Miniaturní LED baterku Fenix E03R můžete mít pro její velmi kompaktní rozměry 47 x 24 x 12 mm o hmotnosti pouhých 22 gramů včetně nabíjecí baterie neustále při sobě. Ať už využijete možnost snadného připevnění ke klíčům, nošení volně po kapsách od kalhot nebo v dámské kabelce či tašce, budete tak mít kdykoliv po ruce dostatečně silný zdroj světla vhodný k jakékoliv činnosti. Díky maximálnímu světelnému výkonu 260 lumenů s dosvitem až 42 metrů si spolehlivě posvítíte např. na špatně osvětlené chodbě, v přítmí ulice, při hledání klíčů od auta nebo venčení psa mimo dosah pouličních lamp...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Fenix E03R

Celokovové tělo LED svítilny na klíče Fenix E03R s povrchovou úpravou proti poškrábání bezpečně zvládne i výrazně horší zacházení, při jejím používání můžete počítat s odolností proti běžným nárazům nebo pádům z výšky až 1 metru a zároveň voděodolným zpracováním s certifikací typu IP66. Plochá konstrukce ve tvaru klasické USB klíčenky je pečlivě vyfrézována z jednoho kusu hliníkové slitiny, na jejiž konci je i očko pro snadné připevnění kroužku ke svazku klíčů. Na malém a odolném těle dále najdete výrazné zapínací tlačítko a krytku USB-C rozhraní, které je určeno ke snadnému dobíjení vestavěného li-pol akumulátoru.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Fenix E03RNajít nejnižší cenu

Malá LED baterka na svícení Fenix E03R je vybavena diodou LED MATCH CA18 s odstínem bílého světla o teplotě 5500 - 6500 K a doplňující červenou diodou LED Everlight 2835, kterou využijete pro upozornění na silnici nebo v SOS režimu. LED klíčenka má dohromady až 6 světelných módů, které se vzájemně odlišují výkonem, dosvitem či spotřebou baterie. Mezi hlavní režimy patří světlo o výkonu 5 lm (s výdrží cca 18 hodin), 30 lm (cca 3 hodiny) a 80 lm (cca 1,1 hodiny). Dočasně můžete využít i nejvyšší režim o síle 260 lm, který se přibližně po 3 minutách provozu z důvodů ochrany před přehřátím začne postupně snižovat na cca 100 lm (přibližně 45 minut). Vestavěné červené LED světlo o výkonu 4 lumenů můžete provozovat pro tlumené svícení nebo v režimu blikání.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru spolehlivě vystačit se světelným výkonem 30 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 80 lm, kde si pro osvětlení vzdálenějších míst, objektů či předmětů dočasně přepnete svítilnu na 260 lm. Nejnižší světelný tok u LED baterky Fenix E03R o 5 lumenech využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení upozornit.

Technické parametry LED baterky Fenix E03R

Recenze nabíjecí LED svítilny Fenix E03RNajít nejnižší cenu

Svítilna na klíče Fenix E03R se velmi snadno ovládá s jedním multifunkčním tlačítkem umístěným přímo na vrchu LED baterky. Jeho delším podržením zapnete svítilnu a následným mačkáním tlačítka cyklicky přepínáte mezi čtyřmi základními režimy svícení 5 / 30 / 80 / 260 lumenů. Dlouhým stiskem ovládacího tlačítka pak přejdete do režimu červeného světla, kde s každým namáčknutím měníte mód svícení nebo blikání. Ve vypnutém stavu můžete dvojitým stisknutím hlavního spínače uzamknout svítilnu proti samovolnému zapnutí v kapse nebo zavazadle při převozu (odemknutí provedete zcela stejným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Fenix E03R zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Mini LED baterka na klíče Fenix E03R ve svém opravdu velmi kompaktní těle ukrývá vestavěný lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 200 mAh, který můžete podle potřeby opakovaně dobíjet přes klasické USB-C rozhraní na těle svítilny z jakéhokoli USB zdroje (adaptér od běžného mobilního telefonu, powerbanka, přenosný počítač, USB zdroj v autě...). Při vypnuté svítilně si snadno ověříte aktuální stav akumulátoru krátkým stiskem zapínacího tlačítka, kde je umístěna malá barevná dioda, která barvou i blikáním signalizuje úroveň jeho nabití. Zcela vybitá li-pol baterie se přímo ve svítilně nabije z běžného zdroje přibližně za 1,5 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni za pomoci již zmíněné stavové diody.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Možnosti klíčenkové LED svítilny Fenix E03R oceníte při jakékoliv nenadálé situaci, kdy si kolem sebe potřebujete okamžitě posvítit. Dostatečně silné, ale zároveň také široké světlo s dosvitem několika desítek metrů dokáže spolehlivě předčit i některé výrazně větší LED baterky a přitom pověšená na svazku klíčů či ukrytá v malé kapse od kalhot rozhodně nebude výrazně překážet. Druhý reflektor vybavený červeným LED světlem můžete kdykoliv jednoduše využít v jakékoliv nouzové situaci, kdy na sebe jeho blikáním potřebujete své okolí upozornit.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Fenix E03R s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Fenix E03R

Fenix E03R

 • Světelný výkon 5 - 260 lm
 • Dosvit baterky 10 - 42 metrů
 • Výdrž svítilny 18 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 200 mAh
 • Rozměry 47 x 24 mm / 22 g

LED svítilna Fenix E05R

Fenix E05R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Dosvit baterky 8 - 64 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 320 mAh
 • Rozměry 68 x 15 mm / 24 g

LED svítilna Fenix E02R

Fenix E02R

 • Světelný výkon 15 - 200 lm
 • Dosvit baterky 13 - 49 metrů
 • Výdrž svítilny 6,5 h - 25 min
 • Typ baterie Interní, 120 mAh
 • Rozměry 48 x 15 mm / 15 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz