Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Olight Baton 3

Prozkoumejte možnosti kapesní LED baterky Olight Baton 3


Základní informace

Olight Baton 3

Nabíjecí svítilna Olight Baton 3Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 1200 lm
Dosvit: cca 1 - 166 metrů
Výdrž baterie: 240 h - 95 min
Typ baterie: 16340 (550 mAh)
Rozměry: 63 x 21 x 21 mm
Hmotnost: 53 gramů s baterií

Olight Baton 3 můžete mít pro vysoce kompaktní rozměry, ale i příjemně nízkou váhu neustále při sobě a být tak připraveni na jakoukoli nenadálou situaci, kdy se potřebujete spolehnout na kvalitní a snadno dostupné osvětlení...

Klady

 • dostatečně vysoký výkon
 • poskytuje 6 režimu svícení
 • malé rozměry a hmotnost
 • jednoduché USB nabíjení
 • silná magnetická koncovka

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • atypický 16340 akumulátor
 • výdrž baterie u vyšších módů
 • vyšší zahřívání v režimu turbo
 • využívá speciální USB kabel

Kapesní svítilna Olight Baton 3 navazuje na úspěšný model S1R Baton II a v podobně kompaktním těle nově nabízí maximální světelný výkon 1200 lumenů s dosvitem na vzdálenost 166 metrů. Vedle znatelně protiskluzového povrchu při používání v terénu jistě oceníte i oboustranný ocelový klip pro snadné uchycení na části oděvu, popruh batohu či kšiltovku, který dále doplňuje také praktická magnetická koncovka k snadnému připevnění svítilny na všechny kovové předměty. Energii kapesní LED baterce dodává lithium-iontová baterie s možností snadného dobíjení z běžně dostupného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Olight Baton 3

Malá konstrukce nabíjecí LED baterky Olight Baton 3 o velikosti 63 x 21 x 21 mm s hmotností pouhých 53 gramů (včetně baterie) je vyrobena z odolné slitiny hliníku. Vedle zdařilého a elegantního designu můžete i počítat se zvýšenou odolností proti běžnému poškrábání nebo pádům na zem z výšky 1,5 metru. Dobíjecí svítilna zároveň dokáže odolat vniknutí vody, díky certifikaci IPX8 ji můžete bezpečně používat za jakýchkoliv povětrnostních podmínek (zvládne i ponoření pod vodu do hloubky 2 metrů). Dobře tvarované tělo poskytuje spolehlivé držení i v případě zcela mokrých rukou. Při aktivním používání LED svítilny pak oceníte kovovou sponu a dostatečně silnou magnetickou koncovku pro uchycení v řadě pozic.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Olight Baton 3Najít nejnižší cenu

Snadno přenosná svítilna Olight Baton 3 je vybavena výkonnou diodou Luminus SST40 LED s teplotou bílé barvy v rozsahu 6000 - 7000 K, která se ukrývá za poměrně krátkou TIR optikou. Nabíjecí LED baterka nabízí 6 módu svícení, které se vzájemně liší výkonem, dosvitem nebo spotřebou energie. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok o výkonu 1 lumen (s výdrží cca 240 hodin), 12 lumenů (cca 33 hodin), 60 lumenů (cca 7,5 hodiny) a 300 lumenů (cca 1,5 hodiny). Kromě toho můžete u ruční svítilny dočasně využít také světelný výkon 1200 lumenů s dosvitem na vzdálenost 166 metrů, který se v rámci ochrany před přehřátím po 1,5 minutě automaticky skokově sníží na 300 lumenů (cca 1,2 hodiny).

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným tokem 60 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby i snadno navýšíte až na dostatečných 300 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 300 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů či předmětů dočasně přepnete svítilnu na maximální světelný výkon 1200 lm. Nejnižší světelný tok u dobíjecí LED baterky Olight Baton 3 o toku 1 lm využijete při situacích, kdy na sebe nechcete během svícení své okolí upozornit.

Technické parametry LED baterky Olight Baton 3

Recenze nabíjecí LED svítilny Olight Baton 3Najít nejnižší cenu

LED baterka na svícení Olight Baton 3 se snadno ovládá pomocí jednoho multifunkčního tlačítka umístěného na boku svítilny. Stisknutím tlačítka zapnete LED svítilnu do naposledy používaného módu svícení, s dalším zmáčknutím a podržením spínače se cyklicky přepínají dostupné režimy svícení 12 / 60 / 300 lm a uvolněním tlačítka si vybraný mód zvolíte. Turbo režim o výkonu 1200 lm s dosvitem až na vzdálenost 166 metrů kdykoliv aktivujete dvojitým stisknutím tlačítka. Při trojitém stlačení spínače si zapnete režim stroboskopu. K nejnižšímu režimu moonlight se dostanete i při vypnuté svítilně po stlačení a krátkém podržení tlačítka. Aby nedocházelo k nechtěnému zapnutí nabíjecí LED svítilny při nošení v kapse nebo během transportu v batohu, pak můžete dlouhým podržením spínače LED baterku snadno uzamknout (odemčení provedete zcela stejným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Olight Baton 3 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Kvalitní EDC svítilna Olight Baton 3 vhodná pro každodenní nošení a používání je dodávána společně s li-ion baterií o kapacitě 500 mAh, který opakovaně dobijete z jakéhokoli běžně dostupného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, počítač, USB zdroj v autě atd.) přes magnetický konektor v zadní části svítilny. Aktuální stav nabíjecí baterie kdykoliv ověříte na barevné indikační diodě zabudované do zapínacího tlačítka. Zcela vybitý lithium-iontový akumulátor dobijete přibližně za 2 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni pomocí notifikační diody vestavěné do magnetické koncovky USB kabelu, která se po plném nabití přepne z červené na zelenou barvu.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Olight Baton 3 můžete mít pro vysoce kompaktní rozměry, ale i příjemně nízkou váhu neustále při sobě a být připraveni na jakoukoliv nenadálou situaci, kdy se potřebujete spolehnout na kvalitní osvětlení. S okamžitým výkonem 1200 lumenů si spolehlivě posvítíte na jakékoliv místo venku po setmění či v neosvětlených prostorech. I přes opravdu elegantní provedení můžete díky zvýšené odolnosti LED baterku snadno používat během nepříznivých podmínek. Pokud při svícení potřebujete mít zcela volné ruce, potom oceníte oboustrannou kovovou sponu a silnou magnetickou základnu, přes kterou budete svítilnu zároveň dobíjet.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Olight Baton 3 s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Olight Baton 3

Olight Baton 3

 • Světelný výkon 1 - 1200 lm
 • Dosvit baterky 1 - 166 metrů
 • Výdrž svítilny 240 h - 95 min
 • Typ baterie 16340, 550 mAh
 • Rozměry 63 x 21 mm / 53 g

LED svítilna Fenix E18R

Fenix E18R

 • Světelný výkon 5 - 750 lm
 • Dosvit baterky 14 - 136 metrů
 • Výdrž svítilny 70 h - 45 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 60 x 21 mm / 52 g

LED svítilna Nebo Swyvel

Nebo Swyvel

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 30 - 130 metrů
 • Výdrž svítilny 6 h - 60 min
 • Typ baterie 16340, 600 mAh
 • Rozměry 79 x 45 mm / 68 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz