Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Nebo Swyvel

Prozkoumejte možnosti kapesní LED baterky Nebo Swyvel


Základní informace

Nebo Swyvel

Nabíjecí svítilna Nebo SwyvelNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 50 - 1000 lm
Dosvit: cca 30 - 130 metrů
Výdrž baterie: 6 h - 60 min
Typ baterie: 16340 (600 mAh)
Rozměry: 79 mm x 45 mm
Hmotnost: 68 gramů s baterií

Multifunkční LED baterku Nebo Swyvel můžete mít pro její velmi kompaktní rozměry, ale i nízkou váhu 68 gramů kdykoliv po ruce. Využívat můžete otočnou hlavu, silnou magnetickou koncovku a ocelovou sponu pro snadné uchycení svítilny...

Klady

 • dostatečně vysoký výkon
 • univerzální otočná hlava
 • malé rozměry a hmotnost
 • silná magnetická koncovka
 • jednoduché USB nabíjení

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • nenabízí zamykání tlačítka
 • nemá režim měsíčního svitu
 • specifický typ USB kabelu
 • zapínání do vysokého módu

Vyzkoušejte všestrannou svítilnu Nebo Swyvel (NE6907) s maximálním světelným výkonem 1000 lumenů o dosvitu až na vzdálenost 130 metrů, která zaujme univerzální otočnou hlavou v rozsahu 90 stupňů. Ve spojení se silnou magnetickou základnou získáte mocného pomocníka pro rekreační, sportovní, pracovní nebo domácí činnosti, kde se potřebujete vždy spolehnout na kvalitní osvětlení. Díky miniaturním rozměrům 79 x 45 mm vložíte EDC baterku na svícení do jakékoliv malé kapsy a můžete ji mít i kdykoliv po ruce. Energii svítilně zajišťuje li-ion akumulátor, který snadno nabijete z běžného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Nebo Swyvel

Tělo vysoce kompaktní LED baterky na svícení Nebo Swyvel je vyrobeno z anodizovaného leteckého hliníku, které tak poskytuje vyšší odolnost nejen proti běžným nárazům a pádům. Můžete zároveň počítat s certifikací typu IPX4, která zajišťuje ochranu proti běžné stříkající vodě. Svítilnu tak lze jednoduše používat za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. K zajímavým funkcím patří silná magnetická koncovka pro snadné připnutí svítilny na všechny kovové předměty, kterou dále doplňuje odnímatelná kovová spona pro uchycení na části oděvu, opasek, kšiltovku či batoh, kde pak můžete mít zcela volné ruce na jakoukoli práci.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Nebo SwyvelNajít nejnižší cenu

Všestranná svítilna Nebo Swyvel je vybavena výkonnou LED s teplotou bílé barvy kolem 6500 K umístěnou za TIR optikou. K dispozici máte 5 režimů svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem a výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 50 lumenů (s výdrží cca 6 hodin), 200 lumenů (cca 1,7 hodiny) nebo 500 lumenů (cca 1 hodina). Kromě toho můžete u ruční svítilny dočasně využít i světelný výkon 1000 lumenů, který se v rámci ochrany před přehřátím po 30 sekundách vrací k dříve používanému módu svícení. Dobíjecí LED baterka na svícení zároveň nabízí i taktický stroboskop se světelným výkonem 500 lumenů, který využijete pro upozornění na jakoukoli nouzovou situaci nebo např. v rámci osobní ochrany před nenadálým útočníkem.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru spolehlivě vystačit se světelným výkonem 50 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 200 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 200 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů a předmětů přepnete svítilnu na 500 lumenů, nebo dočasně i na její maximální světelný výkon 1000 lumenů po dobu 30 sekund.

Technické parametry LED baterky Nebo Swyvel

Recenze nabíjecí LED svítilny Nebo SwyvelNajít nejnižší cenu

Kapesní LED baterku na svícení Nebo Swyvel budete jednoduše ovládat pouze jedním multifunkčním tlačítkem umístěným pod hlavou svítilny. Jeho stisknutím zapnete svítilnu a následným stlačením vždy přepínáte mezi jednotlivými režimy svícení 500 / 200 / 50 lumenů. Pokud ovšem čelová svítilna zůstane ve vybraném režimu svítit déle než cca 8 sekund, potom dalším stisknutím osvětlení vždy vypnete. Při zapnuté svítilně pak delším podržením spínače aktivujete režim turbo o světelném výkonu 1000 lm, který se po několika vteřinách vrátí do předchozího módu, nebo jej můžete sami vypnout opětovným stisknutím hlavního tlačítka. LED baterka má vlastní paměť a při zapnutí se aktivuje v naposledy používaném módu svícení.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Nebo Swyvel zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Univerzální svítilna Nebo Swyvel je vybavena li-ion akumulátorem typu 16340 o kapacitě 600 mAh, který jednoduše dobijete přímo ve svítilně přes dodávaný magnetický USB kabel MagCable z jakéhokoliv běžného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, přenosný počítač, USB zdroj v autě atd.). Stav dobíjecí baterie ověříte po zapnutí pomocí indikační diody zabudované přímo v hlavním tlačítku (pokud se úroveň baterie sníží pod 25 % dojde k přepnutí notifikační LED z modré na červenou). Vybitý li-ion akumulátor nabijete přibližně za 2 hodiny, o stavu dobíjení jste informováni barevnou diodou vestavěnou na dodávané magnetické USB koncovce.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Multifunkční LED baterku Nebo Swyvel můžete mít pro její příjemně kompaktní rozměry a velmi nízkou váhu 68 gramů kdykoliv po ruce. Mezi zajímavé funkce patří především otočná hlava pro nastavení úhlu svícení dle aktuální potřeby, praktická magnetická koncovka a také odnímatelný kovový klip, které mohou sloužit ke snadnému uchycení svítilny pro svícení bez použití rukou. Moderní svítilna zároveň využívá technologii Smart Power Control pro plynulé přepínání jednotlivých světelných režimů, se kterou se tak vaše oči mnohem lépe přizpůsobí náhlé změně jasu, ale zároveň snižuje i tolik důležitou spotřebu energie.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Nebo Swyvel s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Nebo Swyvel

Nebo Swyvel

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 30 - 130 metrů
 • Výdrž svítilny 6 h - 60 min
 • Typ baterie 16340, 600 mAh
 • Rozměry 79 x 45 mm / 68 g

LED svítilna Fenix E18R

Fenix E18R

 • Světelný výkon 5 - 750 lm
 • Dosvit baterky 14 - 136 metrů
 • Výdrž svítilny 70 h - 45 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 60 x 21 mm / 52 g

LED svítilna Fenix LD15R

Fenix LD15R

 • Světelný výkon 3 - 500 lm
 • Dosvit baterky 5 - 85 metrů
 • Výdrž svítilny 110 h - 75 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 70 x 19 mm / 58 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz