Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Nitecore TIP SE

Prozkoumejte možnosti miniaturní LED baterky Nitecore TIP SE


Základní informace

Nitecore TIP SE

Nabíjecí svítilna Nitecore TIP SENajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 700 lm
Dosvit: cca 4 - 90 metrů
Výdrž baterie: 50 h - 90 min
Typ baterie: li-pol (500 mAh)
Rozměry: 60 x 25 x 14 mm
Hmotnost: 26 gramů s baterií

Nitecore TIP SE může fungovat jako EDC svítilna pro každodenní nošení, kterou velmi jednoduše vložíte do jakékoliv malé kapsy nebo připnete na běžný svazek klíčů. Denně tak budete mít při sobě špičkovou LED baterku na svícení...

Klady

 • výkonná mini LED svítilna
 • víceúčelový klip v balení
 • snadné a rychlé ovládání
 • jednoduché USB-C nabíjení
 • celokovové odolnější tělo

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • nenabízí zamykání tlačítek
 • způsob indikace stavu baterie
 • pevně vestavěný akumulátor
 • vyšší zahřívání v režimu turbo

Vysoce kompaktní LED baterka na svícení Nitecore TIP SE je ideálním pomocníkem při každodenním nošení na klíčích od bytu, chaty či automobilu. Díky tomu budete kdykoliv spolehlivě připraveni na jakoukoli nenadálou situaci, kde využijete maximální světelný výkon 700 lm s dosvitem na vzdálenost 90 metrů. Příjemně lehké tělo dostupné ve dvou barevných provedeních (kovově šedá, temně černá) o hmotnosti pouhých 26 gramů nebude rozhodně překážkou nejen na klíčích, ale ani během nošení po kapsách nebo v batohu. Energii svítilně zajišťuje vestavěný li-pol akumulátor, který nabijete z běžného USB zdroje...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Nitecore TIP SE

Miniaturní svítilna Nitecore TIP SE o rozměru 60 x 25 x 14 mm vzájemně kombinuje kovové a plastové materiály. Můžete tedy počítat se zvýšenou odolností nejen proti poškrábání a pádům na zem z výšky až 1 metru, ale zároveň také proti vniknutí vody s certifikací IP56 (částečná ochrana proti prachu a stříkající vodě). Hliníkové tělo dále doplňuje i odnímatelný a vícepolohový plastový klip pro snadné zavěšení svítilny za části oděvu, batoh nebo kšiltovku, který zároveň dokáže chránit vestavěný USB-C konektor i ovládací tlačítka. LED baterka je na zadní části vybavena masivním kovovým očkem pro snadné připevnění ke svazku s klíči.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Nitecore TIP SENajít nejnižší cenu

Klíčenková LED baterka na svícení Nitecore TIP SE disponuje dvojicí diod OSRAM P8 LED, které poskytují spíše studenou teplotu bílé barvy. Kompaktní LED svítilna nabízí 4 režimy svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem a spotřebou energie. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 1 lumen (s výdrží cca 50 hodin), 30 lumenů (8 hodin) a 180 lm (1,5 hodiny). Po omezenou dobu můžete využít i speciální turbo režim o výkonu 700 lumenů s dosvitem na vzdálenost 90 metrů, který ovšem jako ochranu před přehřátím a rychlým vybitím baterie po několika sekundách sníží výkon na cca 200 lumenů (15 minut).

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným tokem 30 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby i snadno navýšíte až na dostatečných 180 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 180 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů či předmětů dočasně přepnete LED svítilnu na maximální světelný výkon 700 lumenů. Nejnižší světelný tok u LED baterky Nitecore TIP SE o 1 lumenu využijete v situaci, kdy na sebe nechcete během svícení své okolí upozornit.

Technické parametry LED baterky Nitecore TIP SE

Recenze nabíjecí LED svítilny Nitecore TIP SENajít nejnižší cenu

Kapesní svítilnu Nitecore TIP SE budete jednoduše ovládat pomocí dvou pogumovaných tlačítek určených k zapínání nebo vypínání LED baterky včetně přepínání jednotlivých módů svícení. Hlavním tlačítkem svítilnu zapnete do naposledy používaného módu svícení a druhým spínačem přepínáte jednotlivé světelné režimy 1 / 30 / 180 lumenů. Delším přidržením tlačítka pro změnu světelných módů si kdykoliv aktivujete turbo režim s výkonem až 700 lumenů. LED baterka nabízí i demo režim, ve kterém jakýkoliv světelný režim svítí pouze po dobu 30 sekund. Jako ochranu před nechtěným zapnutím svítilny můžete vhodným způsobem nasadit přes ovládací tlačítka snadno odnímatelný klip.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Nitecore TIP SE zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Malá LED baterka Nitecore TIP SE je vybavena vestavěným li-pol akumulátorem s kapacitou 500 mAh, který velmi jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, počítač, USB zdroj v autě atd.) přes konektor typu USB-C zabudovaný na boku svítilny. Aktuální stav nabíjecí baterie si kdykoliv ověříte pomocí vestavěné indikační diody přímo v ovládacím tlačítku. Zcela vybitou lithium-polymerovou baterii pak dobijete přibližně za 1,5 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni zmíněnou notifikační diodou, která se po plném nabití přepne z červené na zelenou barvu.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Nitecore TIP SE může fungovat jako EDC svítilna pro každodenní nošení, kterou velmi jednoduše vložíte do jakékoliv malé kapsy nebo připnete na běžný svazek klíčů. Denně tak budete mít při sobě špičkovou LED baterku na svícení s maximálním výkonem 700 lumenů s dosvitem na vzdálenost 90 metrů, kterou oceníte během jakékoliv nenadálé situaci, kdy se budete potřebovat spolehnout na kvalitní světlo (k osvětlení tmavé chodby, neosvětlené části ulice, nalezení osobních dokladů, náhlé kontrole i opravě vašeho vozidla nebo během hledání zaběhnutého mazlíčka při nočním venčení mimo dosah veřejného osvětlení).


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Nitecore TIP SE s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Nitecore TIP SE

Nitecore TIP SE

 • Světelný výkon 1 - 700 lm
 • Dosvit baterky 4 - 90 metrů
 • Výdrž svítilny 50 h - 90 min
 • Typ baterie li-pol, 500 mAh
 • Rozměry 60 x 25 mm / 26 g

LED svítilna Fenix E05R

Fenix E05R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Dosvit baterky 8 - 64 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 320 mAh
 • Rozměry 68 x 15 mm / 24 g

LED svítilna Fenix E03R

Fenix E03R

 • Světelný výkon 5 - 260 lm
 • Dosvit baterky 10 - 42 metrů
 • Výdrž svítilny 18 h - 45 min
 • Typ baterie Interní, 200 mAh
 • Rozměry 47 x 24 mm / 22 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz