Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Ledlenser P7R Work

Prozkoumejte možnosti pracovní LED baterky Ledlenser P7R Work


Základní informace

Ledlenser P7R Work

Nabíjecí svítilna Ledlenser P7R WorkNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 15 - 1200 lm
Dosvit: cca 15 - 240 metrů
Výdrž baterie: 60 h - 120 minut
Typ baterie: 21700 (4800 mAh)
Rozměry: 170 mm x 45 mm
Hmotnost: 219 gramů s baterií

Ruční LED svítilnu Ledlenser P7R Work můžete používat v těch nejtěžších podmínkách, kde její extrémně odolné tělo spolehlivě zvládne i to nejhrubší zacházení. Maximální výkon dokáže zajistit dostatek světla ve většině situací...

Klady

 • dostatečný světelný výkon
 • nabízí až 6 režimu svícení
 • opravdu odolná konstrukce
 • jednoduché USB nabíjení
 • úprava uživatelských módů

Zápory

 • omezená výdrž režimu boost
 • těžkopádné přepínání režimů
 • tvar hlavy nebrání kutálení
 • nedostatečný návod ovládání
 • speciální typ USB kabelu

Extrémně odolná svítilna Ledlenser P7R Work je oproti připravena k použití v nejnáročnějších pracovních prostředích. Robustní konstrukce LED baterky o velikosti 170 x 45 mm o hmotnosti 219 gramů zajišťuje vysokou odolnost vůči nárazům z výšky až 3 metry, vniknutí prachu a vodě s certifikací IP68. Využít můžete maximální světelný výkon 1200 lumenů s dosvitem až 240 metrů, který můžete kombinovat se zoomem reflektoru. Energii zajišťuje dobíjecí li-ion akumulátor Ledlenser typu 21700 s kapacitou 4800 mAh, který jednoduše nabijete přímo ve svítilně skrze klasický USB zdroj (nabíječka od telefonu, powerbanka, notebook, USB v autě)...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Ledlenser P7R Work

Pracovní LED svítilna Ledlenser P7R Work je vyrobena z hliníkové slitiny doplněné o speciální materiály, které dokáží opravdu dobře odolat nejrůznějším vlivům, a to včetně některým chemikáliím. Ruční svítilna je tedy pro svoji extrémní odolnost plně připravena pro použití do těch nejnáročnějších podmínek. Díky ochrannému štítu umístěnému na hlavě a koncovce LED baterky, který úspěšně absorbuje větší nárazy a otřesy, můžete dokonce počítat s bezpečnými pády až z výšky 3 metrů. Výrazné očko na voděodolném uzávěru svítilny umožňuje její snadné zavěšení nebo připevnění poutka na zápěstí.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Ledlenser P7R WorkNajít nejnižší cenu

Dobíjecí ruční svítilna Ledlenser P7R Work má neutrální bílou LED s barevnou teplotou 3700 - 4400 K pro přirozenou reprodukci barev. Samotná LED baterka nabízí 6 režimů svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem i výdrží. Jednoduše tedy můžete využívat světelný tok 15 lumenů (s výdrží cca 60 hodin), 390 lumenů (3,2 hodiny) nebo 900 lumenů (2 hodiny). Dočasně ovšem můžete využít také světelný tok 1200 lumenů s dosvitem až 240 metrů, který se v rámci ochrany před přehříváním po několika sekundách vrátí do naposledy použitého režimu. Světelný výkon LED baterky můžete dále ovlivnit i zoomem reflektoru, se kterým jednoduše přeostříte z úzkého paprsku do dálky na rozptýlené světlo do velké plochy. Zoom se plynule ovládá jednoduchým otočením lunety na hlavě svítilny. Pracovní LED svítilna disponuje výkonným stroboskopem, který lze použít v rámci osobní ochrany a režimem SOS pro nouzové použití nebo upozornění na nenadálou situaci.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 15 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 390 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 390 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů a předmětů dočasně přepnete svítilnu na 900 lumenů, nebo rovnou na maximální světelný výkon 1200 lumenů.

Technické parametry LED baterky Ledlenser P7R Work

Recenze nabíjecí LED svítilny Ledlenser P7R WorkNajít nejnižší cenu

Výkonná LED baterka Ledlenser P7R Work určená zejména pro pracovní použití se jednoduše ovládá multifunkčním spínačem na boku svítilny, který po zapnutí zároveň funguje jako indikátor stavu akumulátoru. V základním nastavení máte k dispozici klasické režimy svícení 15 / 390 / 900 lumenů, které měníte opakovaným stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí v přesně stanoveném čase. Poměrně krátkodobý maximální výkon 1200 lumenů kdykoli aktivujete dvojitým zmáčknutím hlavního spínače. Nicméně celé uživatelské ovládání můžete snadno přizpůsobit svých potřebám a do základního režimu zahrnout i další světelné funkce svítilny (Blink, Strobe, SOS...) s možností určit i jejich pořadí. Jako ochranu před nechtěným zapnutím nabíjecí svítilny v kapse nebo zavazadle můžete stiskem zapínacího tlačítka po dobu 5 sekund LED baterku jednoduše uzamknout.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Ledlenser P7R Work zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Dílenská svítilna Ledlenser P7R Work se dodává společně s dobíjecím li-ion akumulátorem Ledlenser typu 21700 o kapacitě 4800 mAh, který jednoduše nabijete přímo ve svítilně. Na boční straně LED baterky se nachází speciální konektor, který propojíte s magnetickým nabíjecím kabelem k dodávanému USB adaptéru (využít ovšem můžete i nabíječku od telefonu, powerbanku, notebook, USB zdroj v autě...). Aktuální stav baterie snadno ověříte kontrolou hlavního tlačítka při zapnutí svítilny, kde je ukryta barevná dioda. Samotný li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 4800 mAh se v LED svítilně dobijí něco přes 4 hodiny.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Ruční LED svítilnu Ledlenser P7R Work můžete používat v těch nejtěžších podmínkách, kde její extrémně odolné tělo spolehlivě zvládne i to nejhrubší zacházení. Maximální výkon dokáže zajistit dostatek světla ve většině situací, kde se pak potřebujete spolehnout na svou výbavu v otevřeném terénu nebo neosvětleném vnitřním prostoru. Součástí nabíjecí svítilny je i bohatá nabídka příslušenství, kde mimo jiné najdete ochranné nylonové pouzdro, šňůrka na ruku, inteligentní klip na opasek, USB adaptér a dobíjecí stanici vhodnou k umístění na stěnu. Jestliže si vystačíte s menší výbavou a nižší odolností, pak můžete využít také možnosti LED baterky Ledlenser P7R Core, která má s recenzovaným modelem celou řadu společných prvků.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Ledlenser P7R Work s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Ledlenser P7R Work

Ledlenser P7R Work

 • Světelný výkon 15 - 1200 lm
 • Dosvit baterky 15 - 240 metrů
 • Výdrž svítilny 60 h - 120 min
 • Typ baterie 21700, 4800 mAh
 • Rozměry 170 x 45 mm / 219 g

LED svítilna Fenix WT25R

Fenix WT25R

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 50 - 220 metrů
 • Výdrž svítilny 29 h - 205 min
 • Typ baterie 18650, 3400 mAh
 • Rozměry 135 x 29 mm / 137 g

LED svítilna Fenix WT16R

Fenix WT16R

 • Světelný výkon 30 - 300 lm
 • Dosvit baterky 14 - 115 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 205 min
 • Typ baterie Interní, 2000 mAh
 • Rozměry 127 x 37 mm / 129 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz