Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Fenix WT25R

Prozkoumejte možnosti pracovní LED baterky Fenix WT25R


Základní informace

Fenix WT25R

Nabíjecí svítilna Fenix WT25RNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 50 - 1000 lm
Dosvit: cca 50 - 220 metrů
Výdrž baterie: 29 h - 205 minut
Typ baterie: 18650 (3400 mAh)
Rozměry: 135 mm x 29 mm
Hmotnost: 137 gramů s baterií

Dílenská svítilna Fenix WT25R na první pohled zaujme netradiční konstrukcí s naklápěcí hlavou, která ve spojení s magnetickou koncovkou nabízí neocenitelné služby pro všechny řemeslníky od elektrikářů až po instalatéry...

Klady

 • dostatečný světelný výkon
 • nabízí až 6 režimů svícení
 • vyklápění hlavy LED svítilny
 • jednoduché USB nabíjení
 • silná magnetická koncovka

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • nemá nízký světelný režim
 • neumí přímý přístup k turbu
 • specifický model USB kabelu
 • záměna spínače a konektoru

Využijte univerzální schopnosti pracovní LED svítilny Fenix WT25R, která dokáže zaujmout unikátní kloubovou konstrukcí s výklopným reflektorem pro možnost nasvícení z různých úhlů. Naklápěcí hlavu v rozsahu 105 stupňů v několika krocích oceníte zejména při pracovních činnostech. Relativně kompaktní a velmi lehká LED baterka na svícení disponuje maximálním výkonem 1000 lumenů s dosvitem až 220 metrů. Samotnou svítilnu napájí dodávaný li-ion akumulátor typu 18650 s dostatečnou kapacitou 3400 mAh, který kdykoliv opětovně dobijete skrz magnetické rozhraní na těle LED baterie z jakéhokoliv USB zdroje...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Fenix WT25R

Hranatá a příkladně zpracovaná konstrukce LED svítilny Fenix WT25R vyrobená z odolného polykarbonátu o velikosti 135,3 x 29,4 mm zaujme všechny technické nadšence. Počítat zde můžete s odolností proti nárazům i pádům až z výšky jednoho metru, voděodolným a prachotěsným zpracováním s certifikací IP66. Na těle LED baterie najdete pevnou ocelovou sponou určenou pro snadné uchycení svítilny za opasek nebo části pracovního oděvu. Kromě možnosti připevnění poutka na zápěstí zajisté využijete také silnou magnetickou koncovku, díky které jednoduše uchytíte nabíjecí svítilnu na všechny kovové předměty. Ve spojení s naklápěcí hlavou tak získáte neocenitelného pomocníka do každé situace.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Fenix WT25RNajít nejnižší cenu

Pracovní svítilna Fenix WT25R má dostatečně výkonnou diodu Cree XP-L HI s neutrálním podáním bílého světla, která poskytuje příjemně široký kužel světla s maximálním dosvitem až 220 metrů. Nabíjecí LED baterka nabízí 6 režimů svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem nebo výdrží. Plně k dispozici máte světelný tok 50 lumenů (s výdrží cca 29 hodin), 150 lumenů (11 hodin) a 400 lumenů (přibližně 5 hodin). Po omezenou dobu můžete využít i maximální výkon 1000 lumenů v režimu turbo, který se ovšem z důvodu ochrany proti přehřívání po několika málo minutách postupně sníží na cca 470 lumenů (3,6 hodiny). V závislosti na stavu akumulátoru můžete po vychladnutí režim turbo používat opakovaně. Dále můžete využít oslepující stroboskop pro osobní ochranu před útočníkem nebo užitečný režim SOS pro upozornění na nenadálou situaci.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 50 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 150 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 150 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů a předmětů přepnete nabíjecí svítilnu na 400 lumenů, nebo dočasně na její maximální světelný výkon 1000 lumenů.

Technické parametry LED baterky Fenix WT25R

Recenze nabíjecí LED svítilny Fenix WT25RNajít nejnižší cenu

Univerzální dílenská LED baterka na svícení Fenix WT25R se jednoduše ovládá jediným tlačítkem umístěným v místě pohyblivého kloubu na boku svítilny. Podržením spínače zapnete svítilnu a následným stiskem pak cyklicky přepínáte mezi čtyřmi základními režimy svícení 50 / 150 / 400 / 1000 lm. Dlouhým stiskem ovládacího tlačítka aktivujete stroboskop a následným stiskem přejdete do nouzového režimu SOS. LED baterka disponuje vlastní pamětí a při zapnutí si pamatuje naposledy používaný režim svícení s výjimkou stroboskopu a režimu SOS. Pro zamezení samovolného zapnutí svítilny např. při převozu v zavazadle nebo nošení v kapse, můžete dvojitým stisknutím ovládacího spínače LED baterku snadno uzamknout (odemknutí provedete opětovným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Fenix WT25R zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Dobíjecí LED svítilna Fenix WT25R se dodává společně s li-ion akumulátorem Fenix ARB-L18-3400 typu 18650 s kapacitou 3400 mAh, který lze přímo ve svítilně opakovaně dobíjet přes elegantní magnetický konektor z jakéhokoli USB zdroje (nabíječka od mobilního telefonu, powerbanka, přenosný počítač, USB zdroj v autě...). Stav nabíjecí baterie pak kdykoliv ověříte krátkým stiskem zapínacího tlačítka, kde je zároveň umístěna sada diod, které indikují aktuální stav nabíjecího akumulátoru. Zcela vybitá li-ion baterie se v ruční LED svítilně nabije přibližně za cca 4,5 hodiny. Malou barevnou kontrolkou umístěnou na magnetickém USB kabelu jste po celou dobu informováni o stavu nabíjení včetně jeho dokončení.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Ruční svítilna Fenix WT25R na první pohled zaujme netradiční konstrukcí s naklápěcí hlavou v rozsahu 105 stupňů, která ve spojení s magnetickou koncovkou nabízí neocenitelné služby zejména pro všechny typy řemeslníků od elektrikářů až po instalatéry, nebo i jakékoliv další typy opravářů, a to včetně domácích kutilů, kteří se při výkonu své práce potřebují vždy spolehnout na dostatek světla. Pracovní LED baterku na svícení lze s ohledem na její relativně kompaktní rozměry i příjemně nízkou váhu mít neustále při sobě, nebo jí mít kdykoliv po ruce v pracovním boxu s nejnutnějším nářadím, aniž by jakkoli překážela.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Fenix WT25R s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Fenix WT25R

Fenix WT25R

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 50 - 220 metrů
 • Výdrž svítilny 29 h - 205 min
 • Typ baterie 18650, 3400 mAh
 • Rozměry 135 x 29 mm / 137 g

LED svítilna Fenix WT16R

Fenix WT16R

 • Světelný výkon 30 - 300 lm
 • Dosvit baterky 14 - 115 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 205 min
 • Typ baterie Interní, 2000 mAh
 • Rozměry 127 x 37 mm / 129 g

LED svítilna Ledlenser P7R Work

Ledlenser P7R Work

 • Světelný výkon 15 - 1200 lm
 • Dosvit baterky 15 - 240 metrů
 • Výdrž svítilny 60 h - 120 min
 • Typ baterie 21700, 4800 mAh
 • Rozměry 170 x 45 mm / 219 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz