Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Fenix WT16R

Prozkoumejte možnosti pracovní LED baterky Fenix WT16R


Základní informace

Fenix WT16R

Nabíjecí svítilna Fenix WT16RNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 30 - 300 lm
Dosvit: cca 14 - 115 metrů
Výdrž baterie: 30 h - 205 minut
Typ baterie: interní (2000 mAh)
Rozměry: 127 mm x 37 mm
Hmotnost: 129 gramů s baterií

Pracovní svítilna Fenix WT16R je vybavená dvojicí LED reflektorů s dálkovým, ale i širokým kuželem světla, které se ideálně hodí do základního vybavení opravářů, řemeslníků nebo pracovníků v průmyslových a dalších odvětvích...

Klady

 • dlouhý a široký kužel světla
 • použitelný světelný výkon
 • nabízí až 6 režimů svícení
 • jednoduché USB-C nabíjení
 • silné magnety pro uchycení

Zápory

 • omezená výdrž vyšších módů
 • nemá režim měsíčního svitu
 • neumí přímý přístup k turbu
 • slabší vroubkování na těle
 • pevně zabudovaná baterie

Multifunkční pracovní LED svítilna Fenix WT16R je vybavena nejen dvojicí diod Cree XP-L HI s maximálním světelným výkonem 300 lm o dosvitu až 115 metrů, ale zároveň také postranní COB LED s dostatečně širokoúhlým reflektorem o světelném toku až 300 lm, který je jako stvořený pro spolehlivé osvětlení pracovního stolu, dílny, zahrady nebo garáže. Pracovní možnosti LED baterky na svícení dále vylepšuje také dvojice silných magnetů umístěných na zádech a koncovce, se kterými velmi jednoduše uchytíte nabíjecí svítilnu na všech kovových předmětech téměř v jakékoliv myslitelné poloze...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Fenix WT16R

Obdélníková konstrukce LED baterky na svícení Fenix WT16R je pečlivě vyrobena z odolného polykarbonátového materiálu a dokáže bezpečně odolat pádům z výšky 1 metru, prachu i stříkající vodě s certifikací typu IP66. S ohledem na tvar těla, relativně kompaktní rozměry 127 x 37 mm a nízkou hmotnost 129 gramů můžete svítilnu nosit neustále při sobě. Přímo na zadní části navíc najdete i pevnou kovovou sponu pro snadné uchycení na části pracovního oděvu nebo běžný opasek. Při jakékoliv manuální činnosti na pracovišti nebo v domácí dílně oceníte dva samostatné magnety, díky kterým připevníte nabíjecí LED svítilnu i ke všem kovovým předmětům a můžete mít dostatek světla i volné ruce na práci.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Fenix WT16RNajít nejnižší cenu

Malá dílenská svítilna Fenix WT16R je vybavena dvojicí diod typu Cree XP-L HI určených pro dálkové světlo s maximálním dosvitem až 115 metrů a velmi širokým kuželem světla, který zajišťuje hned několik diod COB LED umístěných na boku svítilny pro rovnoměrné osvětlení pracovního prostoru, tábořiště nebo oblíbeného rybářského stanoviště. Nabíjecí LED baterka poskytuje několik režimů svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem i výdrží. U dálkového reflektoru můžete využít světelný tok 30 lumenů (s výdrží cca 30 hodin), 100 lumenů (9 hodin) a 300 lumenů (cca 4 hodiny). U širokoúhlého reflektoru máte k dispozici světelný výkon 100 lumenů (s výdrží cca 9 hodin) a 300 lumenů (cca 4 hodiny), které doplňuje i funkce výstražného žlutého blikání. V případě obou reflektorů s nastaveným režimem svícení o nejvyšším světelném toku 300 lm musíte ovšem počítat s tím, že z důvodu ochrany proti přehřívání po několika minutách postupně snižují výkon na cca 200 lumenů (dálkové světlo) a přibližně 150 lumenů (boční reflektor). Po vychladnutí lze maximální tok používat opakovaně.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 30 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 150 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 150 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů a předmětů dočasně přepnete svítilnu na 300 lumenů.

Technické parametry LED baterky Fenix WT16R

Recenze nabíjecí LED svítilny Fenix WT16RNajít nejnižší cenu

Víceúčelová nabíjecí svítilna Fenix WT16R se jednoduše ovládá jedním multifunkčním tlačítkem na boku svítilny. Podržením spínače zapnete LED svítilnu a následným stiskem vždy cyklicky přepínáte mezi třemi základními režimy svícení 30 / 100 / 300 lumenů. Delším stiskem ovládacího tlačítka pak přepnete z dálkového paprsku na boční široký kužel světla a následným stisknutím přepínáte mezi módy 100 / 300 lumenů / výstražné světlo. Pracovní LED baterka na svícení má vlastní paměť a při zapnutí si tedy vždy pamatuje naposledy používaný režim svícení. Aby případně nedošlo k nechtěného zapnutí dobíjecí svítilny při převozu v zavazadle, pracovním boxu nebo kapse, můžete ovládací tlačítko ve vypnutém stavu uzamknout dvojitým stisknutím (odemčení potom provedete opětovným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Fenix WT16R zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Nabíjecí LED baterka na svícení Fenix WT16R v relativně kompaktní konstrukci ukrývá interní lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 2000 mAh, který můžete i opakovaně dobíjet přes klasické USB-C rozhraní na těle svítilny z jakéhokoli běžného USB zdroje (adaptér od smartphonu, powerbanka, pc, notebook, USB zdroj v autě atd.). Aktuální stav vestavěného akumulátoru ověříte krátkým stiskem zapínacího tlačítka při vypnuté svítilně, vedle kterého je umístěna malá indikační barevná dioda. Zcela vybitý akumulátor se v ruční LED svítilně dobije přibližně za necelé 2 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni pomocí zmíněné stavové diody.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Kapesní svítilna Fenix WT16R vybavená užitečnou dvojicí reflektorů s dálkovým a širokým kuželem světla se ideálně hodí k základnímu vybavení všech řemeslníků, pracovníků v průmyslových a dalších odvětvích, kteří potřebují výkonné světlo při své manuální činnosti. Kromě montážníků, opravářů, údržbářů a stavbyvedoucích mohou využít možnosti pracovní LED baterky zároveň také všichni ostatní k osvětlení domácí dílny, chaty, zahrady nebo garáže. Neocenitelným pomocníkem během práce je přítomnost dvou samostatných magnetů, které zajišťují snadné uchycení nabíjecí svítilny na jakékoliv kovové předměty pro ideální nasvícení nejbližšího pracovního prostoru.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Fenix WT16R s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Fenix WT16R

Fenix WT16R

 • Světelný výkon 30 - 300 lm
 • Dosvit baterky 14 - 115 metrů
 • Výdrž svítilny 30 h - 205 min
 • Typ baterie Interní, 2000 mAh
 • Rozměry 127 x 37 mm / 129 g

LED svítilna Fenix WT25R

Fenix WT25R

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 50 - 220 metrů
 • Výdrž svítilny 29 h - 205 min
 • Typ baterie 18650, 3400 mAh
 • Rozměry 135 x 29 mm / 137 g

LED svítilna Ledlenser P7R Work

Ledlenser P7R Work

 • Světelný výkon 15 - 1200 lm
 • Dosvit baterky 15 - 240 metrů
 • Výdrž svítilny 60 h - 120 min
 • Typ baterie 21700, 4800 mAh
 • Rozměry 170 x 45 mm / 219 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz