Recenze přenosné LED lucerny

Recenze lucerny Ledlenser ML6

Prozkoumejte možnosti přenosné LED lampy Ledlenser ML6


Základní informace

Ledlenser ML6

Nabíjecí LED lucerna Ledlenser ML6Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 20 - 750 lm
Maximální dosvit: 20 metrů
Výdrž baterie: 70 - 4 hod
Typ baterie: 18650 (3200 mAh)
Rozměry: 178 mm x 42 mm
Hmotnost: 306 gramů s baterií

Ať už trávíte čas stanováním, kempováním, bivakováním či večerním pobytem v přírodě u vody nebo na horách, tak se můžete naplno spolehnout na lucernu Ledlenser ML6, která poskytuje příjemně rovnoměrné osvětlení bez oslnění...

Klady

 • nadstandardní světelný výkon
 • snadné microUSB nabíjení
 • plynulý přechod mezi režimy
 • poskytuje funkci powerbanky
 • snadné umístění či zavěšení

Zápory

 • omezená výdrž režimu boost
 • nemá režim měsíčního svitu
 • opravdu dlouhá doba nabíjení
 • uchycení gumového háčku
 • má už výrazně vyšší hmotnost

Neoslňující lucerna Ledlenser ML6 vybavená nejmodernějšími technologiemi se řadí mezi výkonné LED svítilny určené pro venkovní nebo interiérové osvětlení, kde se pak potřebujete spolehnout na vysoký výkon, voděodolné zpracování a velmi snadnou obsluhu. Plně k dispozici máte maximální světelný výkon 750 lm rovnoměrného osvětlení s dosvitem do vzdálenosti cca 20 metrů. Dostatek energie dobíjecí svítilně zajišťuje li-ion akumulátor s kapacitou 3200 mAh, který mimo civilizaci využijete nejen ke svícení, ale zároveň k dobíjení mobilního telefonu nebo dalších oblíbených USB zařízení mimo dosah elektrické energie...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí lucernu Ledlenser ML6

Konstrukce outdoorové LED lampy Ledlenser ML6 je tvořena kombinací odolného plastu a průhledného tubusu vybaveného mikrohranoly o celkové velikosti 178 x 42 mm. Kempingová lucerna disponuje zvýšenou odolností IP54, která zaručuje ochranu proti stříkající vodě a LED svítilnu tak můžete spolehlivě používat i během nočního deště. Díky stabilní základně, kterou můžete doplnit odnímatelným stojánkem lze lampu položit na stůl nebo i jinou rovnou plochu a za pomoci gumového háku, který slouží pro krytí USB portů svítilnu snadno zavěsíte na různá místa či předměty. Ve spodní části přenosné svítilny dále najdete dva silné magnety, kterými rychle uchytíte nabíjecí lampu na kovové předměty v jakékoliv myslitelné poloze.

Recenze dobíjecí LED lucerny Ledlenser ML6Najít nejnižší cenu

Všestranná lucerna Ledlenser ML6 využívá 18 výkonných diod typu Power LED s neutrálním podáním bílého světla (dostupná je i verze s výrazně teplejším odstínem), které dále doplňuje červené LED svícení. Průhledný tubus s mikrohranoly zajišťuje všesměrové 360 stupňové osvětlení s dosvitem do vzdálenosti až 20 metrů. LED lampa má 8 režimů svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem či výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok o výkonu 20 lumenů (s výdrží cca 70 hodin) a 550 lumenů (cca 4 hodiny) s možností jejich vzájemného a plynulého přechodu. Po omezenou dobu pak můžete využít boost režim o výkonu 750 lumenů, který se ovšem s ohledem na ochranu proti přehřátí a předčasné vybití baterie po 60 sekundách vrátí k předchozímu režimu (lze použít opakovaně).

Protože se v uzavřených prostorech dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED lucerny v interiéru snadno vystačit se světelným výkonem 50 - 100 lumenů pro nasvícení nejbližšího okolí, který v případě potřeby i plynule navýšíte. Při běžném svícení v terénu vám dostatek světla v rámci blízkého okolí poskytne světelný tok 200 - 550 lm, kde si pro osvětlení většího prostoru dočasně přepnete LED lampu na maximální výkon 750 lumenů. Nejnižší světelný tok svítilny Ledlenser ML6 o 20 lumenech využijete v situacích, kdy na sebe při svícení nechcete příliš upozornit.

Technické parametry LED lampy Ledlenser ML6

Recenze nabíjecí LED lampy Ledlenser ML6Najít nejnižší cenu

Univerzální dobíjecí lucerna Ledlenser ML6 se jednoduše ovládá za pomoci jednoho multifunkčního tlačítka 3v1, které je umístěno ve vrchní části lampy. Stisknutím a krátkým podržením prostřední části zapnete lampu v naposledy použitém módu svícení, následným podržením okraje tlačítka plynule navýšíte, či naopak snížíte dostupnou úroveň svícení. Při opětovném stisknutí středové části spínače jednoduše přejdete k dalším režimům osvětlení (červené světlo, blikání apod.). Delším podržení tohoto tlačítka svítilnu vypnete. Dvojitým stisknutím symbolu k navýšení výkonu okamžitě aktivujete boost režim se světelným tokem 750 lumenů a dvojitým stlačením symbolu pro snížení výkonu ihned přejdete do nejnižšího módu svícení. K ochraně před nechtěným zapnutím LED lucerny při transportu můžete ovládací tlačítka SW uzamknout.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro lucernu Ledlenser ML6 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED lampy

Co vám nemusí vyhovovat


Přenosná LED lampa Ledlenser ML6 využívá nabíjecí li-ion akumulátor typu 18650 s kapacitou 3200 mAh, který jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (síťový adaptér od smartphonu, powerbanka, solární nabíječka, notebook, USB zdroj v autě apod.) přes vestavěný konektor typu microUSB ukrytý pod odnímatelným závěsným očkem. Aktuální stav nabití akumulátoru snadno ověříte za pomoci indikačních diod (zelená, žlutá, červená) pod zapínacím tlačítkem. Zcela vybitou lithium-iontovou baterii dobijete za cca 4 - 5 hodin, o stavu nabíjení jste informováni pomocí zmíněných stavových diod ve vrchní části LED lampy, které zobrazují i průběh nabíjení.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED lucernu na svícení v nedávné době koupili.

Ať už trávíte svůj volný čas stanováním, kempováním, bivakováním pod otevřeným nebem, večerním pobytem ve volné přírodě u vody nebo na horách, tak se můžete plně spolehnout na špičkovou LED lucernu Ledlenser ML6, která poskytuje příjemně rovnoměrné osvětlení bez oslnění vhodné při jakékoliv činnosti po setmění. Praktickou lampu využijete i pro osvětlení domácnosti nebo pracovní plochy v případě výpadku elektrické energie. Moderní svítilna je navíc vybavena běžným konektorem USB-A, který může sloužit k nouzovému nabíjení dalších USB zařízení na cestách, či během pobytu ve volné přírodě místo powerbanky. Na trhu najdete také model lampy Ledlenser ML6 Connect Warm Light s dálkovým ovládáním z náramku (součástí balení) nebo chytrého mobilu, který využívá technologii Bluetooth.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Ledlenser ML6 s dalšími přenosnými LED lucernami na svícení

Kempingová lampa Ledlenser ML6

Ledlenser ML6

 • Světelný výkon 20 - 750 lm
 • Maximální dosvit až 20 metrů
 • Výdrž svítilny 70 - 4 hod
 • Typ baterie 18650, 3200 mAh
 • Rozměry 178 x 42 mm / 306 g

Kempingová lampa Fenix CL30R

Fenix CL30R

 • Světelný výkon 10 - 650 lm
 • Maximální dosvit až 35 metrů
 • Výdrž svítilny 300 - 9 hod
 • Typ baterie 18650, 7800 mAh
 • Rozměry 136 x 93 mm / 556 g

Kempingová lampa Nebo Galileo 1000

Nebo Galileo 1000

 • Světelný výkon 100 - 1000 lm
 • Maximální dosvit až 21 metrů
 • Výdrž svítilny 10 - 1,5 hod
 • Typ baterie 18650, 2600 mAh
 • Rozměry 250 x 135 mm / 812 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED lampu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED luceren na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz