Recenze přenosné LED lucerny

Recenze lucerny Goal Zero Lighthouse Mini

Prozkoumejte možnosti přenosné lampy Goal Zero Lighthouse Mini


Základní informace

Goal Zero Lighthouse Mini

Nabíjecí LED lucerna Goal Zero Lighthouse MiniNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 210 lm
Maximální dosvit: 8 metrů
Výdrž baterie: 500 - 4 hod
Typ baterie: li-ion (3000 mAh)
Rozměry: 106 mm x 74 mm
Hmotnost: 227 gramů s baterií

Svítilna Goal Zero Lighthouse Mini je kromě outdoorových aktivit samozřejmě vhodná k nouzovému osvětlení v běžné domácnosti, na chatě či garáži při výpadku elektrické energie...

Klady

 • použitelný světelný výkon
 • poskytuje funkci powerbanky
 • snadné umístění či zavěšení
 • USB-A konektor s kabelem
 • postupná regulace osvětlení

Zápory

 • průměrná výdrž vyšších módů
 • atypický model li-ion baterie
 • má poměrně dlouhé nabíjení
 • neposkytuje zamykání tlačítka
 • USB konektory bez ochrany

S ohledem na velmi kompaktní rozměry se při balení batohu na cesty nemusíte příliš dlouho rozmýšlet, zda přibalit i táborovou svítilnu Goal Zero Lighthouse Mini, kterou využijete kdykoliv po setmění. Kompaktní lampu využijete při outdoorových aktivitách k prosvětlení blízkého okolí tábořiště, stanu či zahradní chatky. Při pohybu v přírodě budete mít při sobě rozptýlené a neoslňující světlo s maximálním výkonem 210 lumenů, které poskytuje až 360 stupňové osvětlení s dosvitem na vzdálenost 8 metrů. Dostatek energii lucerně dodává li-ion akumulátor o výkonu 3000 mAh, který jednoduše dobijete z běžného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí lucernu Goal Zero Lighthouse Mini

Malá lucerna Goal Zero Lighthouse Mini o velikosti 106 x 74 mm s hmotností 227 gramů je tvořena převážně z odolného ABS plastu a při běžném používání zvládne i hrubší zacházení. Pro umístění svítilny na stůl nebo jinou rovnější plochu využijete stabilní základnu, kterou dále doplňují i praktické rozkládací nožičky například při položení na zem. Zároveň můžete využít i závěsný hák pro uchycení dobíjecí lampy na očko ve stanu, blízkou větev apod. Kromě toho je LED lucerna ve spodní části vybavena stativovým závitem a silným magnetem, se kterým lampu jednoduše přichytíte ke kovovým předmětům v téměř jakékoliv myslitelné poloze.

Recenze dobíjecí LED lucerny Goal Zero Lighthouse MiniNajít nejnižší cenu

Kempingová lampa Goal Zero Lighthouse Mini ukrývá pod difuzérem dvě dostatečně výkonné diody s odstínem bílého světla o teplotě cca 3500 K. Při svícení máte k dispozici osvětlením v rozsahu 180 či 360 stupňů podle aktuálního nastavení, kde se celkový světelný výkon reguluje v rozsahu 2 - 210 lumenů. Volba rozsahu svícení nebo nastavení světelného výkonu má výrazný vliv na dosvit a výdrž nabíjecího akumulátoru. Osvětlení v rozsahu 180 stupňů poskytuje výkon cca 1 - 105 lumenů při výdrži cca 500 - 7 hodin trvalého svícení. V případě všesměrového 360 stupňového světla pak můžete využívat výkon 2 - 210 lumenů s provozem 400 - 4 hodiny (v závislosti na nastavení).

Protože se v uzavřených prostorech dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED lucerny v interiéru snadno vystačit se světelným výkonem 50 - 100 lumenů pro nasvícení nejbližšího okolí, který v případě potřeby i plynule navýšíte. Při běžném svícení v terénu vám dostatek světla v rámci blízkého okolí poskytne světelný tok 100 - 150 lm, kde si pro osvětlení většího prostoru dočasně přepnete LED lampu na maximální výkon 210 lumenů. Nejnižší světelný tok nabíjecí svítilny Goal Zero Lighthouse Mini využijete v situacích, kdy na sebe během svícení nechcete příliš upozorňovat.

Technické parametry lampy Goal Zero Lighthouse Mini

Recenze nabíjecí LED lampy Goal Zero Lighthouse MiniNajít nejnižší cenu

Praktická lucerna Goal Zero Lighthouse Mini se jednoduše ovládá s výrazným otočným kolečkem z přední strany svítilny, které zajišťuje jednoduchou i rychlou obsluhu za jakékoliv situace. Otočení knoflíku ze středové pozice po směru hodinových ručiček zapnete lucernu v nejnižším světelném módu s 360 stupňovým osvětlením a při dalším otáčení pokračujete ve zvyšování výkonu. Pokud ovšem ze středové pozice otočíte voličem doleva, potom aktivujete 180 stupňové osvětlení, kde svítí jen polovina LED lampy. Postupným otáčením spínače pak regulujete výkon lucerny do maximální hodnoty. Otočením voliče zpět do středové polohy LED svítilnu jednoduše vypnete.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro Goal Zero Lighthouse Mini zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED lampy

Co vám nemusí vyhovovat


Outdoorová lampa Goal Zero Lighthouse Mini je vybavena li-ion akumulátorem o kapacitě 3000 mAh, který jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (síťový adaptér od smartphonu, powerbanka, solární nabíječka, notebook, USB zdroj v autě apod.) přes vestavěný konektor typu USB-A, který je krátkým kabelem pevně připevněn kolem LED svítilny. Aktuální stav nabití baterie ověříte pomocí 4 indikačních diod na ovládacím kolečku. Zcela vybitý lithium-iontový akumulátor pak dobijete za cca 4 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni za pomoci zmíněných stavových diod, které zároveň zobrazují průběh nabíjení.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED lucernu na svícení v nedávné době koupili.

Jestliže hledáte malou a univerzální LED lucernu pro spolehlivé svícení během pobytu v divočině, potom jistě oceníte možnosti dobíjecí svítilny Goal Zero Lighthouse Mini, která i přes kompaktní rozměry poskytuje celou řadu zajímavých funkcí. Vedle neoslňujícího světla s příjemně teplejším odstínem bílé barvy rozhodně využijete bohaté možnosti pro umístění či zavěšení lampy na různá místa i předměty, které dále rozšiřuje přítomnost stativového závitu a dostatečně silného magnetu. Při dlouhodobém pobytu mimo civilizaci lze lucernu využít k nouzovému dobití (max. 1A) mobilu nebo některých dalších běžně používaných USB zařízení.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Goal Zero Lighthouse Mini s dalšími přenosnými LED lucernami na svícení

Kempingová lampa Goal Zero Lighthouse Mini

Goal Zero Lighthouse Mini

 • Světelný výkon 1 - 210 lm
 • Maximální dosvit až 8 metrů
 • Výdrž svítilny 500 - 4 hod
 • Typ baterie li-ion, 3000 mAh
 • Rozměry 106 x 74 mm / 227 g

Kempingová lampa Ledlenser ML4

Ledlenser ML4

 • Světelný výkon 5 - 300 lm
 • Maximální dosvit až 15 metrů
 • Výdrž svítilny 45 - 2,5 hod
 • Typ baterie 14500, 750 mAh
 • Rozměry 97 x 36 mm / 71 g

Kempingová lampa Fenix CL26R

Fenix CL26R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Maximální dosvit až 25 metrů
 • Výdrž svítilny 240 - 15 hod
 • Typ baterie 18650, 2600 mAh
 • Rozměry 97 x 49 mm / 165 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED lampu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED luceren na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz