Recenze přenosné LED lucerny

Recenze lucerny Fenix CL26R

Prozkoumejte možnosti přenosné LED lampy Fenix CL26R


Základní informace

Fenix CL26R

Nabíjecí LED lucerna Fenix CL26RNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 3 - 400 lm
Maximální dosvit: 25 metrů
Výdrž baterie: 240 - 15 hod
Typ baterie: 18650 (2600 mAh)
Rozměry: 97 mm x 49 mm
Hmotnost: 165 gramů s baterií

Vysoce kompaktní a lehká LED lampa Fenix CL26R je ideálním pomocníkem pro kempaře nebo chataře, turisty pro outdoorové použití. Využijete ji jako záložní osvětlení v domácnosti nebo pracovní dílně. Světelný výkon lucerny...

Klady

 • dostatečný světelný výkon
 • lampa s odolnou konstrukcí
 • microUSB rozhraní na těle
 • snadné umístění či zavěšení
 • kompaktní, ale i lehké tělo

Zápory

 • omezená výdrž vyššího módu
 • neposkytuje zamykání tlačítka
 • ve tmě méně výrazný spínač
 • nemá funkci USB powerbanky
 • paměť používaného režimu

Přenosnou LED lucernu Fenix CL26R jednoduše využijete k osvětlení kempingového stanu, běžné místnosti nebo pracovního stolu. K tomu účelu má nabíjecí LED lampa pod válcovým difuzérem ukryté dostatečně výkonné diody s maximálním světelným výkonem 400 lumenů zajišťující rozptýlené 360 stupňové osvětlení. Kromě všesměrového světla nabízí LED svítilna také užitečné boční a spodní svícení, které zároveň výrazně šetří energii během celonočního svícení. Dostatek elektrické energie zajišťuje LED lucerně dodávaný li-ion baterie typu 18650 s kapacitou 2600 mAh, kterou jednoduše dobijete z běžně dostupného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí lucernu Fenix CL26R

Praktická LED lampa Fenix CL26R nabízí odolné plastové zpracování, kterému pak dominuje válcovitý difuzér. Díky dostatečně odolné konstrukci o velikosti 97 x 49 mm můžete tak počítat s mrazuodolnou, nárazuvzdornou a voděodolnou konstrukcí se standardem IP66, který umožňuje použití i během silného deště. Horní strana LED lucerny je vybavena kovovým závěsným okem pro její snadné zavěšení na háček, větev nebo batoh, který zároveň doplňuje i silný neodymový magnet k připevnění svítilny na všechny kovové předměty v jakékoli poloze. Využít můžete klasický závit pro stabilní upevnění dobíjecí svítilny na mini stativ. Kempingová lampa je dostupná v několika barevných variacích (červená, černá, zelená).

Recenze dobíjecí LED lucerny Fenix CL26RNajít nejnižší cenu

Multifunkční LED lucerna Fenix CL26R disponuje vysoce jasnými SMD diodami s odstínem bílé barvy v rozsahu 5500 - 6500 K, které mají rovnoměrný dosvit až na vzdálenost 25 metrů. LED lampa poskytuje 8 režimů svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem a výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok o výkonu 3 lumeny (s výdrží cca 240 hodin), 25 lumenů (cca 58 hodin), 40 lumenů (cca 30 hodin), 150 lumenů (cca 15 hodin) a 400 lumenů (cca 5 hodin). U nejvýkonnějšího režimu svícení už ovšem musíte počítat s postupným snižováním výkonu v několika malých krocích, které chrání svítilnu před přehříváním i rychlým vybitím baterie. Kromě toho USB lucerna poskytuje i červené LED světlo (svícení, blikání), které nijak nenarušuje adaptaci lidského zraku na tmu.

Protože se v uzavřených prostorech dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED lucerny v interiéru snadno vystačit se světelným výkonem 40 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, v případě potřeby si aktivujete výrazně silnější režim o 150 lumenech. Při běžném svícení v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí poskytne světelný tok 150 lm, kde si pro osvětlení většího prostoru dočasně přepnete LED lampu na maximální výkon 400 lumenů. Nejnižší světelný tok svítilny Fenix CL26R o 3 lm využijete v situacích, kdy na sebe při svícení nechcete upozornit.

Technické parametry LED lampy Fenix CL26R

Recenze nabíjecí LED lampy Fenix CL26RNajít nejnižší cenu

Přenosnou LED lampu Fenix CL26R budete jednoduše ovládat jedním multifunkčním tlačítkem umístěným na boku lucerny. Delším podržením spínače zapnete LED svítilnu v nejnižším režimu svícení a při dalším stlačením tlačítka cyklicky přepínáte mezi dostupnými světelnými režimy 3 / 25 / 40 / 150 / 400 lumenů. Pro vypnutí LED svítilny stačí opětovně podržet delší dobu zapínací tlačítko. Při dvojitém stisknutí spínače aktivujete červené LED světlo s trvalým svícením a následným stlačením tlačítka přejdete do signalizačního režimu blikání, které využijete pro upozornění na jakoukoli nenadálou situaci.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro lucernu Fenix CL26R zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED lampy

Co vám nemusí vyhovovat


Užitečná nabíjecí LED lucerna Fenix CL26R je vybavena li-ion akumulátorem typu 18650 s kapacitou 2600 mAh, který velmi snadno dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (síťový adaptér od smartphonu, powerbanka, solární nabíječka, notebook, USB zdroj v autě atd.) přes vestavěný konektor typu microUSB umístěný na boku lampičky pod gumovou krytkou. Aktuální stav nabití akumulátoru snadno ověříte za pomoci čtyř indikačních diod po krátkém zmáčknutí zapínacího tlačítka. Zcela vybitý lithium-iontový akumulátor pak dobijete mezi cca 3 - 4 hodinami, o stavu nabíjení jste informováni pomocí čtveřice stavových diod nad spínačem, které zobrazují průběh nabíjení. Při delším pobytu mimo civilizaci můžete místo dobíjecího akumulátoru nouzově použít i dvojici jednorázových CR123A baterií.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED lucernu na svícení v nedávné době koupili.

Vysoce kompaktní a zároveň také lehká LED lampa Fenix CL26R je ideálním pomocníkem pro kempaře, chataře, turisty a další outdoorové nadšence, nebo i jako záložní osvětlení v domácnosti či pracovní dílně. Dostupný světelný výkon, který díky velmi kvalitnímu difuzéru nijak neoslňuje snadno využijete pro rovnoměrné osvětlení blízkého okolí. Daleko od zdroje elektrické energie si tak díky LED lucerně můžete kdykoliv po setmění spolehlivě posvítit na jakoukoliv činnost, při které se potřebujete spolehnout na dostatečně jasné světlo. Dobíjecí kempingová svítilna poslouží nejen pro jedince, ale zároveň funguje i jako společné nouzové osvětlení pro jakoukoli skupinu.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Fenix CL26R s dalšími přenosnými LED lucernami na svícení

Kempingová lampa Fenix CL26R

Fenix CL26R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Maximální dosvit až 25 metrů
 • Výdrž svítilny 240 - 15 hod
 • Typ baterie 18650, 2600 mAh
 • Rozměry 97 x 49 mm / 165 g

Kempingová lampa Ledlenser ML4

Ledlenser ML4

 • Světelný výkon 5 - 300 lm
 • Maximální dosvit až 15 metrů
 • Výdrž svítilny 45 - 2,5 hod
 • Typ baterie 14500, 750 mAh
 • Rozměry 97 x 36 mm / 71 g

Kempingová lampa Goal Zero Lighthouse Core

Goal Zero Lighthouse Core

 • Světelný výkon 5 - 450 lm
 • Maximální dosvit až 15 metrů
 • Výdrž svítilny 350 - 4 hod
 • Typ baterie li-ion, 4400 mAh
 • Rozměry 127 x 114 mm / 351 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED lampu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED luceren na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   O webu

Copyright 2022 LEDzona.cz