Recenze přenosné LED lucerny

Recenze lucerny Goal Zero Lighthouse Core

Prozkoumejte možnosti přenosné lampy Goal Zero Lighthouse Core


Základní informace

Goal Zero Lighthouse Core

Nabíjecí LED lucerna Goal Zero Lighthouse CoreNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 5 - 450 lm
Maximální dosvit: 15 metrů
Výdrž baterie: 350 - 4 hod
Typ baterie: li-ion (4400 mAh)
Rozměry: 127 mm x 114 mm
Hmotnost: 351 gramů s baterií

Svítilna Goal Zero Lighthouse Core je kromě outdoorových aktivit samozřejmě vhodná k nouzovému osvětlení v běžné domácnosti, na chatě či garáži při výpadku elektrické energie...

Klady

 • použitelný světelný výkon
 • snadné umístění či zavěšení
 • plynulá regulace osvětlení
 • poskytuje funkci powerbanky
 • USB-A konektor s kabelem

Zápory

 • průměrná výdrž vyšších módů
 • pevně vestavěný akumulátor
 • má poměrně dlouhé nabíjení
 • neposkytuje zamykání tlačítka
 • USB konektory bez ochrany

Při kempování daleko od civilizace v místech bez elektrické energie se po setmění rozhodně neobejdete bez kvalitní lucerny, která spolehlivě rozsvítí vnitřek stanu nebo blízké okolí tábořiště. Na svých cestách můžete právě k takovému účelu využít multifunkční LED lampu Goal Zero Lighthouse Core, která dokáže poskytnout maximální světelný výkon 450 lumenů rovnoměrného 360 stupňové osvětlení s dosvitem na vzdálenost 15 metrů. Outdoorová LED svítilna je vybavena snadno dobíjecí li-ion baterií, která poslouží nejen pro samotné svícení, ale můžete ji uprostřed divočiny zároveň využít pro nouzovému dobití mobilního telefonu a některých dalších USB zařízení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí lucernu Goal Zero Lighthouse Core

Konstrukce LED svítilny Goal Zero Lighthouse Core připomíná klasickou olejovou lampu, které dominuje výrazný difuzér. Tělo lucerny je tvořeno z odolného ABS plastu o velikosti 127 x 114 mm a při běžném používání spolehlivě zvládne i horší zacházení. Při aktivním používání pak oceníte stabilní základnu pro snadné umístění lampy na stůl nebo jinou rovnější plochu, kterou doplňuje kovové madlo umožňující všestranné možnosti k zavěšení svítilny (háček ve stanu, větev apod.). Kromě toho je svítilna ve spodní části vybavena čtveřicí silných magnetů, se kterými lampu snadno přichytíte ke kovovým předmětům.

Recenze dobíjecí LED lucerny Goal Zero Lighthouse CoreNajít nejnižší cenu

Outdoorová LED lucerna Goal Zero Lighthouse Core má pod výrazným difuzérem ukryté 4 dostatečně výkonné diody s teplým odstínem bílého světla o teplotě 3500 K. Při svícení máte k dispozici osvětlením v rozsahu 180 nebo 360 stupňů podle aktuálního nastavení, kde se celkový světelný výkon plynule reguluje v rozsahu 5 - 430 lumenů. Volba rozsahu svícení a nastavení světelného výkonu má výrazný vliv na dosvit a výdrž dobíjecí baterie. U osvětlení v rozsahu 180 stupňů máte k dispozici výkon 5 - 215 lumenů s výdrží cca 350 - 8 hodin svícení. Dvojnásobně výkonnější všesměrové 360 stupňové světlo pak nabízí výkon 10 - 430 lumenů s provozem 200 - 4 hodiny (v závislosti na nastavení).

Protože se v uzavřených prostorech dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED lucerny v interiéru snadno vystačit se světelným výkonem 50 - 100 lumenů pro nasvícení nejbližšího okolí, který v případě potřeby i plynule navýšíte. Při běžném svícení v terénu vám dostatek světla v rámci blízkého okolí poskytne světelný tok 200 - 300 lm, kde si pro osvětlení většího prostoru dočasně přepnete LED lampu na maximální výkon 450 lumenů. Nejnižší světelný tok nabíjecí svítilny Goal Zero Lighthouse Core využijete v situacích, kdy na sebe během svícení nechcete příliš upozorňovat.

Technické parametry lampy Goal Zero Lighthouse Core

Recenze nabíjecí LED lampy Goal Zero Lighthouse CoreNajít nejnižší cenu

Kempingovou LED lampu Goal Zero Lighthouse Core budete ovládat otočným voličem umístěným ve vrchní části přenosné svítilny. Díky tomu můžete počítat s jednoduchou a rychlou obsluhou. Otočení knoflíku ze středové pozice po směru hodinových ručiček zapnete LED lucernu v nejnižším světelném módu s 360 stupňovým osvětlením a při dalším otáčení pokračujete v navyšování výkonu. Pokud ovšem ze středové pozice otočíte volič doleva, pak aktivujete 180 stupňové osvětlení, kde svítí pouze polovina LED lampy. Postupným otáčením spínače plynule regulujete výkon svítilny až do maximální hodnoty. Otočením voliče zpět do středové polohy nabíjecí lucernu jednoduše vypnete.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro Goal Zero Lighthouse Core zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED lampy

Co vám nemusí vyhovovat


Praktická lucerna Goal Zero Lighthouse Core má zabudovanou li-ion baterii o kapacitě 4400 mAh, kterou si jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (síťový adaptér od smartphonu, powerbanka, solární nabíječka, notebook, USB zdroj v autě apod.) přes vestavěný konektor typu USB-A, který je krátkým kabelem pevně připevněn ke spodní části svítilny. Aktuální stav nabití akumulátoru snadno ověříte za pomoci čtyř indikačních diod ve vrchní části lampy. Zcela vybitou lithium-iontovou baterii dobijete za cca 5 hodin, o stavu nabíjení jste informováni pomocí zmíněných stavových diod, které zobrazují i průběh nabíjení.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED lucernu na svícení v nedávné době koupili.

Multifunkční svítilna Goal Zero Lighthouse Core je kromě outdoorových aktivit samozřejmě vhodná i jako nouzové osvětlení v běžné domácnosti, na chatě, ve sklepě, garáži nebo pracovní dílně během nedostatku nebo náhodném výpadku elektrické energie. Mezi ty nejzajímavější vlastnosti LED lampy patří příjemně teplý odstín bílého světla s možností velmi plynulé regulace výkonu. Při použití v terénu pak jistě oceníte i bohaté možnosti pro umístění dobíjecí svítilny na různá místa či předměty. A během pobytu mimo civilizaci můžete využít i funkci powerbanky (max. 1A) k nouzovému dobití mobilního telefonu a dalších USB zařízení.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Goal Zero Lighthouse Core s dalšími přenosnými LED lucernami na svícení

Kempingová lampa Goal Zero Lighthouse Core

Goal Zero Lighthouse Core

 • Světelný výkon 5 - 450 lm
 • Maximální dosvit až 15 metrů
 • Výdrž svítilny 350 - 4 hod
 • Typ baterie li-ion, 4400 mAh
 • Rozměry 127 x 114 mm / 351 g

Kempingová lampa Nebo Galileo 500

Nebo Galileo 500

 • Světelný výkon 40 - 500 lm
 • Maximální dosvit až 15 metrů
 • Výdrž svítilny 10 - 3,5 hod
 • Typ baterie 18650, 2600 mAh
 • Rozměry 185 x 114 mm / 230 g

Kempingová lampa Fenix CL30R

Fenix CL30R

 • Světelný výkon 10 - 650 lm
 • Maximální dosvit až 35 metrů
 • Výdrž svítilny 300 - 9 hod
 • Typ baterie 18650, 7800 mAh
 • Rozměry 136 x 93 mm / 556 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED lampu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED luceren na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz