Recenze přenosné LED lucerny

Recenze lucerny Goal Zero Crush Light

Prozkoumejte možnosti přenosné LED lampy Goal Zero Crush Light


Základní informace

Goal Zero Crush Light

Nabíjecí LED lucerna Goal Zero Crush LightNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 6 - 60 lm
Maximální dosvit: 5 metrů
Výdrž baterie: 35 - 3 hod
Typ baterie: li-pol (500 mAh)
Rozměry: 125 mm x 100 mm
Hmotnost: 91 gramů s baterií

Kempingová lucerna Goal Zero Crush Light s přímo vestavěným solárním panelem pro nabíjení je neocenitelným pomocníkem při jakékoliv outdoorové aktivitě, ale můžete ji zároveň používat jako interiérové ambientní osvětlení...

Klady

 • použitelný světelný výkon
 • malá rozkládací konstrukce
 • microUSB i solární nabíjení
 • snadné umístění či zavěšení
 • kompaktní, ale i lehké tělo

Zápory

 • slabý výkon solárního panelu
 • neposkytuje zamykání tlačítka
 • pevně vestavěný akumulátor
 • má poměrně dlouhé nabíjení
 • průměrná výdrž akumulátoru

Solární svítilna Goal Zero Crush Light je ideální lucerna, která nemůže chybět v žádném cestovním vaku při výpravě do přírody. Ať už patříte mezi skromné baťůžkáře či náročnější táborníky, potom při nočním pobytu mimo civilizaci oceníte velmi snadno přenosnou skládací LED lampu, která spolehlivě rozjasní vaše nejbližší okolí nebo vnitřek stanu. K dispozici máte maximální světelný výkon až 60 lumenů rovnoměrného 360 stupňové osvětlení s dosvitem do vzdálenosti 5 metrů. Samotná kompaktní svítilna je vybavena li-pol baterií, kterou ve volné přírodě dobijete přímo přes zabudovaný solární panel, nebo z běžného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí lucernu Goal Zero Crush Light

Kompaktní lucerna Goal Zero Crush Light má snadno rozkládací konstrukci o velikosti 125 x 100 mm (125 x 15 mm po složení), která kombinuje odolný plast a pružný silikonový difuzér. Ve složeném stavu můžete svítilnu snadno skladovat nebo přenášet. Díky bočnímu očku ji lze zavěsit na batoh a během dne částečně dobít vestavěnou baterii. Počítat můžete se zvýšenou odolností typu IPX4, která lampě umožňuje používání i během deštivé noci. Při aktivním používání oceníte stabilní základnu pro snadné umístění lucerny na stůl nebo jinou rovnější plochu, kterou doplňuje i odnímatelné madlo umožňující všestranné možnosti pro uchycení svítilny (háček ve stanu, větev a další vhodná místa).

Recenze dobíjecí LED lucerny Goal Zero Crush LightNajít nejnižší cenu

Outdoorovou lampa Goal Zero Crush Light je vybavena pěti diodami typu SMD LED s teplým podáním bílého světla (3000 K), který má příjemný ambientní nádech. Použitý typ difuzéru zajišťuje všesměrové osvětlení s rovnoměrným dosvitem v okruhu cca 5 metrů. LED lampa má 4 režimy svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem a výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok o výkonu 6 lumenů (s výdrží cca 35 hodin), 25 lumenů (cca 6 hodin), 60 lumenů (cca 3 hodiny). Kromě toho můžete pro lepší atmosféru využít i režim připomínající plápolající svíčku s výdrží 3,5 hodiny.

Protože se v uzavřených prostorech dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED lucerny v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 25 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, v případě potřeby aktivujete výrazně silnější režim o 60 lumenech. Při běžném svícení v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí poskytne světelný tok 60 lm, který pak musí vystačit i pro osvětlení většího prostoru. Nejnižší světelný výkon malé LED svítilny Goal Zero Crush Light o 6 lumenech využijete v situacích, kdy na sebe během svícení nechcete nijak upozorňovat.

Technické parametry LED lampy Goal Zero Crush Light

Recenze nabíjecí LED lampy Goal Zero Crush LightNajít nejnižší cenu

Snadno přenosnou skládací svítilnu Goal Zero Crush Light budete velmi snadno ovládat jedním multifunkčním tlačítkem umístěným na přední straně lucerny. Stisknutím tohoto tlačítka zapnete nabíjecí lampu hned v nejvyšším módu svícení a při dalším stisknutí spínače pak postupně přepínáte mezi dostupnými světelnými režimy 60 / 25 / 6 lumenů a při dalším stlačení vypínače svítilnu jednoduše vypnete. Lucernu můžete zároveň vypnout z jakéhokoliv režimu svícení dlouhým podržením spínače. Při kratším přidržení zapínacího tlačítka (po dobu maximálně 2 sekund) aktivujete romantický režim plápolající svíčky.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro Goal Zero Crush Light zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED lampy

Co vám nemusí vyhovovat


Solární lampa Goal Zero Crush Light má vestavěný lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 500 mAh, který si dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (síťový adaptér od smartphonu, powerbanka, počítač, přenosný notebook, USB zdroj v autě atd.) přes vestavěný microUSB konektor v zadní části lucerny pod gumovou krytkou, nebo také ze slunce pomocí zabudovaného monokrystalického solárního panelu. Zcela vybitou li-pol baterii dobijete přibližně za 3 hodiny z USB zdroje napájení, nebo za cca 20 hodin přímo přes solární článek (v našich podmínkách svítilnu přes den dobijete jen částečně). O stavu nabíjení jste informováni pomocí indikační diody umístěné hned vedle USB rozhraní, která zobrazuje průběh nabíjení i aktuální stav zabudovaného akumulátoru.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED lucernu na svícení v nedávné době koupili.

Kempingová lucerna Goal Zero Crush Light se solárním nabíjením je neocenitelným pomocníkem při jakékoliv outdoorové aktivitě, ale můžete ji zároveň používat také jako interiérové ambientní osvětlení v běžné domácnosti. Pokud si vystačíte s nízkým světelným výkonem, potom se vám záložní svítilna odmění nejen snadnou přenositelností, skládací konstrukcí, jednoduchou obsluhou, ale také možností dobíjení i ze slunečních paprsků přes zabudovaný solární panel, pokud se budete při svých toulkách dlouhodobě pohybovat v místech bez dostupnosti elektrické energie (pro správné nabití lucerny musí být solární panel vždy umístěn kolmo ke slunci).


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Goal Zero Crush Light s dalšími přenosnými LED lucernami na svícení

Kempingová lampa Goal Zero Crush Light

Goal Zero Crush Light

 • Světelný výkon 6 - 60 lm
 • Maximální dosvit až 5 metrů
 • Výdrž svítilny 35 - 3 hod
 • Typ baterie li-pol, 500 mAh
 • Rozměry 125 x 100 mm / 91 g

Kempingová lampa Ledlenser ML4

Ledlenser ML4

 • Světelný výkon 5 - 300 lm
 • Maximální dosvit až 15 metrů
 • Výdrž svítilny 45 - 2,5 hod
 • Typ baterie 14500, 750 mAh
 • Rozměry 97 x 36 mm / 71 g

Kempingová lampa Fenix CL26R

Fenix CL26R

 • Světelný výkon 3 - 400 lm
 • Maximální dosvit až 25 metrů
 • Výdrž svítilny 240 - 15 hod
 • Typ baterie 18650, 2600 mAh
 • Rozměry 97 x 49 mm / 165 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED lampu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED luceren na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz