Recenze dobíjecích čelových svítilen

Recenze čelovky Nitecore NU32

Prozkoumejte možnosti čelové svítilny Nitecore NU32


Základní informace

Nitecore NU32

Čelová svítilna Nitecore NU32Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 550 lm
Dosvit: cca 5 - 125 metrů
Výdrž baterie: 330 h - 300 min
Typ baterie: li-ion (1800 mAh)
Rozměry: 63 x 44 x 32 mm
Hmotnost: 99 gramů s baterií

Odolná čelovka Nitecore NU32 je ideálním pomocníkem všech turistů, táborníků, běžců, ale i dalších outdoorových nadšenců, kteří se při běžných venkovních aktivitách chtějí spolehnout na kvalitní osvětlení za jakýchkoliv podmínek...

Klady

 • rozumně použitelný výkon
 • velmi jednoduché ovládání
 • malé rozměry a nízká váha
 • plynulé naklápění reflektoru
 • tělo s odolným provedením

Zápory

 • omezená výdrž turbo režimu
 • paměť používaných režimů
 • průměrná výdrž akumulátoru
 • napevno zabudovaná baterie
 • popruh nemá středový pásek

Jestliže se běžně pohybujete ve večerních nebo dokonce nočních hodinách v přírodě a dalších neosvětlených prostorech, pak si můžete na cestu posvítit čelovou svítilnou Nitecore NU32, která nabízí maximální světelný výkon 550 lumenů s dosvitem na vzdálenost 125 metrů. Relativně kompaktní a příjemně lehká LED čelovka tak poslouží při jakékoliv činnosti, kdy se potřebujete spolehnout na kvalitní osvětlení kolem sebe. Dostatek energie čelové svítilně poskytuje interní lithium-iontový akumulátor, který v případě potřeby opravdu jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí čelovku Nitecore NU32

Tělo LED čelovky Nitecore NU32 je kompletně vyrobeno z odolného ABS plastu s kvalitním dílenským zpracováním o celkové hmotnosti 99 gramů a dokáže se bezpečně vypořádat z běžnými nárazy a pády z výšky 1 metru. Kromě toho můžete počítat s vysokou odolností proti vniknutí prachu nebo vody s certifikací typu IP67, která zaručuje i plné ponoření do vody. Nabíjecí čelová svítilna je připevněna k jednoduchému elastickému pásku se snadným utahováním, u kterého budete ovšem marně hledat reflexní prvky. Díky možnosti nastavení úhlu svícení v rozsahu 60 stupňů si pak samotné světlo snadno přizpůsobíte a nasměrujete vždy podle aktuální potřeby (více pod sebe, nebo před sebe).

Recenze nabíjecí LED čelovka Nitecore NU32Najít nejnižší cenu

Outdoorové čelovce Nitecore NU32 zajišťuje hlavní bílé světlo dioda CREE XP-G3 S3 LED s barevnou teplotou kolem 6000 K, kterou dále doplňují i čtyři přídavné diody určené pro světlo do šířky a červené osvětlení. Využít můžete 6 režimů svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem nebo výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 1 lumen (s výdrží cca 330 hodin), 33 lumenů (cca 50 hodin) a 190 lumenů (cca 17 hodin). Nicméně světelný výstup není elektronicky regulován a svítilna každou hodinu ztratí cca 20 % jasu (v případě režimu se 190 lumeny bude tak reálná výdrž cca 5 - 6 hodin). Čelová svítilna dále umožňuje turbo režim o výkonu 550 lumenů s dosvitem až 125 metrů, který ovšem v rámci ochrany před přehřátím po 30 sekundách vrátí do dříve používaného módu svícení. Dvě vestavěná červená LED světla s možností svícení nebo SOS blikání poskytují výkon 9 lm s přibližnou výdrží 38 hodin.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED čelovky v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 33 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 190 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 190 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů nebo předmětů dočasně přepnete svítilnu na její maximální světelný tok 550 lumenů s dosvitem až 125 metrů. Nejnižší světelný tok u LED čelovky Nitecore NU32 o 1 lumenu využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení upozornit.

Technické parametry LED čelovky Nitecore NU32

Recenze dobíjecí čelová svítilna Nitecore NU32Najít nejnižší cenu

Dobíjecí čelovku Nitecore NU32 budete jednoduše ovládat dvojicí multifunkčních tlačítek umístěných na vrchu svítilny. Hlavním tlačítkem zapnete svítilnu a jeho dalším stisknutím přepínáte mezi jednotlivými režimy svícení 1 / 33 / 190 lumenů. Při delším podržením spínače aktivujete turbo režim s výkonem 550 lumenů, který se po 30 sekundách vrátí k předchozímu režimu. Druhé tlačítko slouží pro zapnutí červeného LED osvětlení, které můžete následným stisknutím změnit na blikání (pro případ nouze). Velmi užitečným pomocníkem je možnost uzamčení LED čelovky pro případ transportu, které provedete dlouhým podržením obou tlačítek při vypnuté svítilně (odemčení uděláte stejným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro čelovku Nitecore NU32 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody čelové svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Kompaktní čelová LED svítilna Nitecore NU32 má již pevně zabudovaný li-ion akumulátor s kapacitou 1800 mAh, který opakovaně dobijete přímo ve svítilně z jakéhokoli USB zdroje (nabíječka od smartphonu, powerbanka, přenosný počítač, USB zdroj v autě...) přes vestavěné microUSB rozhraní z boku čelovky (pod gumovou krytkou). Aktuální stav nabíjecí baterie pak jednoduše ověříte při zapnutí čelové LED svítilny pomocí dvou indikačních diod u ovládacích tlačítek. Zcela vybitý li-ion akumulátor dobijete přibližně za 3,5 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni zmíněnou sadou stavových diod, které se po plném nabité přepnou na zelenou.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru nabíjecí LED čelovou svítilnu v nedávné době sami koupili.

Odolná LED čelovka Nitecore NU32 může být nepostradatelným pomocníkem všech turistů, táborníků, kempařů, běžců a dalších outdoorových nadšenců, kteří ocení její možnosti při běžných venkovních aktivitách, kde se potřebují spolehnout na kvalitní osvětlení za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Největší předností této čelové svítilny jsou kompaktní rozměry, nízká hmotnost 99 gramů včetně popruhu kolem hlavy a voděodolné zpracování, které oceníte v dešti nebo při stanování u vody. Červené LED osvětlení je ideální pro potřeby rybářů i myslivců, protože v noci neruší ryby či zvěř a zároveň tolik nepřitahuje otravný hmyz.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED čelovky

Jednoduše srovnejte Nitecore NU32 s dalšími čelovými svítilnami na trhu

Nabíjecí čelovka Nitecore NU32

Nitecore NU32

 • Světelný výkon 1 - 550 lm
 • Dosvit čelovky 5 - 125 metrů
 • Výdrž svítilny 330 h - 300 min
 • Typ baterie li-ion, 1800 mAh
 • Rozměry 63 x 44 mm / 99 g

Nabíjecí čelovka Petzl Actik Core

Petzl Actik Core

 • Světelný výkon 6 - 450 lm
 • Dosvit čelovky 8 - 90 metrů
 • Výdrž svítilny 130 h - 120 min
 • Typ baterie li-ion, 1250 mAh
 • Rozměry 76 x 46 mm / 75 g

Nabíjecí čelovka Ledlenser MH8

Ledlenser MH8

 • Světelný výkon 20 - 600 lm
 • Dosvit čelovky 40 - 200 metrů
 • Výdrž svítilny 40 h - 210 min
 • Typ baterie li-ion, 1550 mAh
 • Rozměry 75 x 45 mm / 139 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED čelovku podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích čelových LED svítilen podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz