Recenze dobíjecích čelových svítilen

Recenze čelovky Nebo Mycro 400

Prozkoumejte možnosti čelové svítilny Nebo Mycro 400


Základní informace

Nebo Mycro 400

Čelová svítilna Nebo Mycro 400Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 15 - 400 lm
Dosvit: cca 10 - 60 metrů
Výdrž baterie: 5 h - 60 min
Typ baterie: li-pol (200 mAh)
Rozměry: 46 x 34 x 32 mm
Hmotnost: 47 gramů s baterií

Využijte schopnosti záložní LED svítilny Nebo Mycro 400, kterou tak ocení nenároční outdooroví nadšenci k občasnému svícení v každé nenadálé situaci, a to za jakéhokoliv počasí, kdy vás v přírodě nečekaně zastihne tma...

Klady

 • rozumně použitelný výkon
 • malé rozměry a nízká váha
 • velmi jednoduché ovládání
 • plynulé naklápění reflektoru
 • tělo s odolným provedením

Zápory

 • omezená výdrž turbo režimu
 • paměť používaných režimů
 • plastové uchycení čelovky
 • velmi omezená výdrž baterie
 • zaměnitelné zapínací tlačítko

Využijte možnosti nouzové LED čelovky Nebo Mycro 400, která ve výrazně kompaktním těle ukrývá i dostatečný světelný výkon až 400 lumenů s maximálním dosvitem na vzdálenost 60 metrů. S ohledem na příjemně malé rozměry můžete mít tuto moderní svítilnu neustále u sebe a zároveň ve vaší odlehčené outdoorové výbavě nebude rozhodně překážkou ani při několikadenním výletu. V případě, že se kdykoliv ocitnete po setmění mimo dosah civilizace si pak jednoduše posvítíte na cestu před sebou s touto malou čelovkou. Zásobu energie ukrývá pevně vestavěný li-pol akumulátor, který snadno dobijete z jakéhokoliv USB zdroje...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí čelovku Nebo Mycro 400

Miniaturní čelová LED svítilna Nebo Mycro 400 je tvořená kombinací polykarbonátových, ale i hliníkových materiálů o váze pouhých 47 gramů, které dokáží odolat nárazům nebo běžným pádům. Při používání nabíjecí čelovky jistě oceníte prachotěsné i voděodolné zpracování s certifikací IP67, které umožňuje i plné ponoření do vody. Čelová LED svítilna je uchycena k elastickému popruhu kolem hlavy s reflexními prvky, který snadno přizpůsobíte vaší velikosti díky snadnému utahování. Svítilnu lze navíc z hlavového pásku jednoduše vyjmout a používat zcela samostatně, nebo ji za pomoci upínacího klipu jednoduše uchytit např. na kšiltovku.

Recenze nabíjecí LED čelovka Nebo Mycro 400Najít nejnižší cenu

Lehká a kompaktní čelovka Nebo Mycro 400 je vybavena nejen osvědčenou COB LED se studenějším odstínem bílého světla, ale zároveň můžete počítat se zeleným i červeným LED osvětlením. Plně k dispozici tak máte 6 režimů svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem a výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 15 lumenů (s výdrží cca 5 hodin), 50 lumenů (cca 2 hodiny) a 150 lumenů (cca 1 hodina). Kromě toho lze dočasně využít také světelný výkon 400 lumenů s dosvitem až 60 metrů, který se v rámci ochrany před přehřátím po 30 sekundách vrátí do dříve používaného režimu svícení. Zelená a červená LED poskytuje výkon 10 lumenů s přibližnou výdrží 10 hodin.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED čelovky v interiéru spolehlivě vystačit se světelným výkonem 50 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 150 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 150 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů nebo předmětů dočasně přepnete svítilnu na její maximální světelný tok 400 lumenů s dosvitem na 64 metrů. Nejnižší světelný tok u LED čelovky Nebo Mycro 400 o 15 lumenech využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení upozornit.

Technické parametry LED čelovky Nebo Mycro 400

Recenze dobíjecí čelová svítilna Nebo Mycro 400Najít nejnižší cenu

Dobíjecí LED čelovku Nebo Mycro 400 budete jednoduše ovládat jedním multifunkční tlačítkem umístěným přímo na boku svítilny. Jeho stisknutím zapnete čelovku a následným stlačením přepínáte mezi jednotlivými režimy svícení 150 / 50 / 15 / zelené / červené světlo. Jestliže ovšem čelovka zůstane v některém z vybraných režimu svítit déle než 8 sekund, pak dalším stisknutím svítilnu už vypnete. Delším podržením spínače při zapnuté LED čelovce aktivujete režim turbo o výkonu 400 lm, který se ovšem po několika vteřinách navrátí do předchozího módu, nebo jej můžete sami vypnout opětovným stisknutím hlavního spínače. Při vypnuté svítilně lze dlouhým podržením tlačítka rovnou aktivovat barevné LED osvětlení.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro Nebo Mycro 400 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody čelové svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Malá LED čelovka Nebo Mycro 400 je vybavená uživatelsky nevyměnitelným li-polymerovým akumulátorem s kapacitou pouhých 200 mAh, který v případě potřeby opakovaně dobijete ve svítilně přes zabudovaný microUSB konektor z jakéhokoliv USB zdroje (nabíječka od mobilního telefonu, powerbanka, přenosný počítač, USB zdroj v autě atd.). Zcela vybitý li-pol akumulátor nabijete přibližně za necelé 2 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni barevnými diodami přímo na těle čelovky, které se po plném nabití přepnou z červené barvy na zelenou. Čelovka bohužel nezobrazuje aktuální stav akumulátoru, a musíte ji tedy nabíjet podle svého uvážení (li-pol baterie naštěstí netrpí paměťovým efektem a lze ji dobít v jakékoli fázi vybití).

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru nabíjecí LED čelovou svítilnu v nedávné době sami koupili.

Jestliže zrovna nepotřebujete výkonou čelovku pro celonoční svícení, pak se můžete snadno spolehnout na schopnosti čelové LED svítilny Nebo Mycro 400, kterou ocení nenároční outdooroví nadšenci k občasnému svícení v nenadálé situaci za každého počasí, kdy vás nečekaně zastihne tma. S ohledem na miniaturní rozměry musíte samozřejmě počítat s nižší výdrží baterie, kterou ovšem kompenzuje opravdu nízká váha (pouhých 47 gramů). Čelovku s několika režimy svícení navíc doplňuje zelené a červené LED osvětlení, které snadno využijete pro tlumené svícení, kdy na sebe své okolí nechcete nijak upozornit.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED čelovky

Jednoduše srovnejte Nebo Mycro 400 s dalšími čelovými svítilnami na trhu

Nabíjecí čelovka Nebo Mycro 400

Nebo Mycro 400

 • Světelný výkon 15 - 400 lm
 • Dosvit čelovky 10 - 60 metrů
 • Výdrž svítilny 5 h - 60 min
 • Typ baterie li-pol, 200 mAh
 • Rozměry 46 x 34 mm / 47 g

Nabíjecí čelovka Nitecore NU25

Nitecore NU25

 • Světelný výkon 1 - 360 lm
 • Dosvit čelovky 4 - 81 metrů
 • Výdrž svítilny 160 h - 240 min
 • Typ baterie li-ion, 310 mAh
 • Rozměry 56 x 35 mm / 28 g

Nabíjecí čelovka Ledlenser MH5

Ledlenser MH5

 • Světelný výkon 20 - 400 lm
 • Dosvit čelovky 40 - 180 metrů
 • Výdrž svítilny 35 h - 210 min
 • Typ baterie 14500, 750 mAh
 • Rozměry 76 x 46 mm / 94 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED čelovku podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích čelových LED svítilen podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz