Recenze dobíjecích čelových svítilen

Recenze čelovky Nitecore NU25

Prozkoumejte možnosti čelové svítilny Nitecore NU25


Základní informace

Nitecore NU25

Čelová svítilna Nitecore NU25Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 360 lm
Dosvit: cca 4 - 81 metrů
Výdrž baterie: 160 h - 240 min
Typ baterie: li-ion (610 mAh)
Rozměry: 56 x 35 x 23 mm
Hmotnost: 28 gramů s baterií

Malou čelovku Nitecore NU25 můžete mít pro její miniaturní rozměry, ale i příjemně nízkou hmotnost neustále u sebe, kdy snadno využijete její možnosti během jakékoliv nouzové situace, která vás překvapí pod rouškou tmy...

Klady

 • rozumně použitelný výkon
 • malé rozměry a nízká váha
 • velmi jednoduché ovládání
 • plynulé naklápění reflektoru
 • tělo s odolným provedením

Zápory

 • omezená výdrž turbo režimu
 • napevno zabudovaná baterie
 • průměrná výdrž akumulátoru
 • paměť používaných režimů
 • popruh nemá středový pásek

Nitecore NU25 je vysoce kompaktní a zároveň velmi lehká čelová LED svítilna, která je určena pro nenáročné outdoorové uživatele k večernímu, nočnímu i rannímu pobytu v přírodě, kteří potřebují dostatek světla na cestu před sebou a zcela volné ruce na sportovní nebo další aktivity. Opravdu snadno přenosná čelovka nabízí maximální světelný výkon 360 lumenů s přibližným dosvitem na vzdálenost 81 metrů, který spolehlivě poslouží ve většině situací. Nabíjecí čelová LED svítilna čerpá energii z vestavěné nabíjecí li-ion baterie, kterou si kdykoliv dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí čelovku Nitecore NU25

LED čelovka Nitecore NU25 disponuje odolnou polykarbonátovou konstrukcí s nízkou hmotností pouhých 28 gramů, která dokáže spolehlivě odolat nárazům a pádům z výšky 1 metru. Navíc díky zvýšené odolnosti s certifikací typu IP66 můžete čelovou svítilnu bezpečně používat v prašném prostředí nebo za deštivé noci. Nabíjecí LED čelovka je uchycena k dobře padnoucímu elastickému popruhu kolem hlavy se snadným utahováním, kde ovšem už chybí běžné reflexní prvky. LED čelovku můžete z popruhu jednoduše vyjmout a používat zcela samostatně. Počítat můžete s nastavením úhlu svícení v rozsahu 60 stupňů pro velmi snadné přizpůsobení a nasměrování světelného kužele podle aktuální potřeby.

Recenze nabíjecí LED čelovka Nitecore NU25Najít nejnižší cenu

Miniaturní čelová svítilna Nitecore NU25 pro hlavní bílé osvětlení využívá diodu CREE XP-G2 S3 LED s barevnou teplotou kolem 6000 K, kterou dále doplňuje sekundární bílá LED s vysokým CRI a červené LED světlo s možností svícení nebo i výstražného blikání. K dispozici máte 5 režimů svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem nebo výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 1 lumen (s výdrží cca 160 hodin), 38 lumenů (cca 8 hodin) a 190 lumenů (cca 4 hodiny). Čelová svítilna dále poskytuje i užitečný turbo režim o výkonu 360 lumenů s dosvitem 81 metrů, který se ovšem v rámci ochrany před přehřátím po 30 sekundách vrací do dříve používaného módu svícení.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED čelovky v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 38 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 190 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 190 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů nebo předmětů dočasně přepnete svítilnu na její maximální světelný tok 360 lumenů s dosvitem až 81 metrů. Nejnižší světelný tok u LED čelovky Nitecore NU25 o 1 lumenu využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení upozornit.

Technické parametry LED čelovky Nitecore NU25

Recenze dobíjecí čelová svítilna Nitecore NU25Najít nejnižší cenu

Outdoorová LED čelovka Nitecore NU25 se snadno ovládá za pomoci dvou multifunkčních tlačítek ve vrchní části svítilny. Hlavním tlačítkem zapnete svítilnu a jeho dalším stisknutím přepínáte mezi jednotlivými režimy svícení 1 / 38 / 190 lumenů. Při delším podržením spínače aktivujete turbo režim s výkonem 360 lumenů, který se po 30 sekundách vrátí k předchozího režimu (či jej zmáčknutím tlačítka vypnete sami). Druhý spínač využijete k zapnutí červeného LED osvětlení, které můžete následným stisknutím měnit na blikání (pro případ nouze). Jako ochranu před nechtěným zapnutím nabíjecí čelovky v kapse nebo zavazadle lze svítilnu dlouhým podržením obou tlačítek uzamknout (odemčení provedete stejným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro čelovku Nitecore NU25 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody čelové svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Energii čelové LED svítilně dodává pevně zabudovaný li-ion akumulátor s kapacitou 610 mAh, který opakovaně dobijete přímo ve svítilně z jakéhokoli USB zdroje (běžná nabíječka od mobilního telefonu, powerbanka, notebook, USB zdroj v autě atd.) přes vestavěné microUSB rozhraní ukryté ve spodní části LED čelovky pod gumovou krytkou. Aktuální stav akumulátoru zjistíte při zapnutí čelové svítilny díky stavovým diodám pod ovládacími tlačítky. Zcela vybitou li-ion baterii dobijete přibližně za 2 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni zmíněnou sadou stavových diod, které se po plném nabití přepnou z červené na zelenou barvu.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru nabíjecí LED čelovou svítilnu v nedávné době sami koupili.

Malou čelovku Nitecore NU25 můžete mít pro její miniaturní rozměry a příjemně nízkou hmotnost neustále u sebe a snadno ji využít v jakékoliv nouzové situaci (pozdní návrat z turistického výletu, časné ranní běhání po lese, večerní venčení psa na louce za městem, při náhlém výpadku elektřiny atd.). Díky zvýšené odolnosti dokáže čelová LED svítilna nabídnout nenáročným uživatelům pro sportovní, rekreační nebo pracovní účely spolehlivé služby za jakéhokoliv počasí. S dobíjecím akumulátorem navíc odpadají starosti o neustálé dostupnosti a stavu bateriových článků, kdy před použitím čelovku pouze dobijete z běžného USB zdroje.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED čelovky

Jednoduše srovnejte Nitecore NU25 s dalšími čelovými svítilnami na trhu

Nabíjecí čelovka Nitecore NU25

Nitecore NU25

 • Světelný výkon 1 - 360 lm
 • Dosvit čelovky 4 - 81 metrů
 • Výdrž svítilny 160 h - 240 min
 • Typ baterie li-ion, 310 mAh
 • Rozměry 56 x 35 mm / 28 g

Nabíjecí čelovka Nebo Mycro 400

Nebo Mycro 400

 • Světelný výkon 15 - 400 lm
 • Dosvit čelovky 10 - 60 metrů
 • Výdrž svítilny 5 h - 60 min
 • Typ baterie li-pol, 200 mAh
 • Rozměry 46 x 34 mm / 47 g

Nabíjecí čelovka RidgeMonkey VRH300

RidgeMonkey VRH300

 • Světelný výkon 50 - 200 lm
 • Dosvit čelovky 40 - 100 metrů
 • Výdrž svítilny 90 h - 240 min
 • Typ baterie li-pol, 2000 mAh
 • Rozměry 65 x 52 mm / 120 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED čelovku podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích čelových LED svítilen podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz