Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Wuben E05

Prozkoumejte možnosti kapesní LED baterky Wuben E05


Základní informace

Wuben E05

Nabíjecí svítilna Wuben E05Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 900 lm
Dosvit: cca 1 - 130 metrů
Výdrž baterie: 50 h - 60 min
Typ baterie: 14500 (750 mAh)
Rozměry: 88 mm x 23 mm
Hmotnost: 60 gramů s baterií

Nabíjecí LED baterku Wuben E05 si okamžitě oblíbíte zejména pro kompaktní rozměry, ale i nízkou váhu, které opravdu usnadňují každodenní nošení a používání. S ohledem na kovové zpracování a zvýšenou odolnost si její schopnosti...

Klady

 • dostatečný světelný výkon
 • magnetická koncovka a klip
 • kovová a odolná konstrukce
 • malé, ale i velmi lehké tělo
 • microUSB nabíjení na baterii

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • nabíjení po vyjmutí baterie
 • uchycení pásku přes zápěstí
 • v turbu výraznější zahřívání
 • způsob indikace stavu baterie

Kvalitní EDC svítilnu Wuben E05 můžete mít pro její kompaktní rozměry 88 x 23 mm a příjemně nízkou váhu 60 gramů (včetně baterie) neustále při sobě a být připraveni na jakoukoli nenadálou situaci, kdy se potřebujete spolehnout na dostatečné osvětlení. Baterka na svícení i přes svoji velikost poskytuje maximální světelný výkon 900 lumenů s dosvitem na vzdálenost až 130 metrů. Možnosti svítilny rozšiřuje přítomnost ocelové spony a magnetické koncovky. Energii poskytuje li-ion baterie s možností snadného dobíjení z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje napájení, který můžete nahradit i běžným alkalickým AA článkem...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Wuben E05

Kapesní LED baterka Wuben E05 má elegantní hliníkovou konstrukci, která dokáže spolehlivě odolat běžným nárazům a pádům na zem z výšky 1,5 metru, ale zároveň poskytuje také certifikací IP68, která zajišťuje vysokou odolnost proti vniknutí prachu a vody (testováno 1 hodinu pod vodou v hloubce 2 metrů). Svítilnu tedy můžete bezpečně používat při celé řadě aktivit za jakýchkoliv nepříznivých podmínek. I přes poměrně malé rozměry nabízí svítilna díky svému tvaru i výrazným prolisům dobré a spolehlivé držení. Na těle najdete oboustranný klip k snadnému uchycení svítilny na oděv, batoh nebo kšiltovku, který doplňuje i užitečná magnetická koncovka k rychlému přichycení na kovové předměty v jakékoliv poloze.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Wuben E05Najít nejnižší cenu

Malá a lehká svítilna Wuben E05 disponuje oblíbenou diodou CREE XP-L LED s odstínem studeného bílého světla (na trhu najdete i modely s teplejším odstínem), která poskytuje 6 režimů svícení se vzájemně odlišným světelným výkonem, dosvitem nebo výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 1 lumen (s výdrží cca 50 hodin), 30 lumenů (přibližně 6 hodin) a 150 lumenů (cca 2,5 hodiny). Kromě toho můžete u ruční svítilny dočasně využít i světelný výkon 900 lumenů s dosvitem na vzdálenost 130 metrů, který se v rámci ochrany před přehřátím po cca 3 minutách sníží na 300 lumenů (cca 1 hodina). LED baterka zároveň umožňuje použití stroboskopu nebo režimu SOS s výkonem 150 lumenů.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru spolehlivě vystačit se světelným výkonem 30 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 150 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 150 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů nebo předmětů dočasně přepnete svítilnu na její maximální světelný výkon 900 lumenů, který se ovšem po chvíli sníží na 300 lumenů. Nejnižší světelný tok u LED baterky Wuben E05 o 1 lm využijete v situaci, kdy na sebe nechcete během svícení upozornit.

Technické parametry LED baterky Wuben E05

Recenze nabíjecí LED svítilny Wuben E05Najít nejnižší cenu

Outdoorová LED baterka na svícení Wuben E05 se jednoduše ovládá za pomoci jednoho multifunkčního tlačítka umístěného na boku svítilny, které zároveň slouží pro indikaci stavu dobíjecí baterie. Stisknutím tlačítka baterku rozsvítíte do naposledy použitého režimu svícení a dalším stiskem spínače cyklicky přepínáte mezi jednotlivými módy svícení 1 / 30 / 150 / 900 lumenů. Při dvojitém stisknutí spínače zapnete stroboskop, ze kterého lze dále přejít do módu SOS. Delším podržením LED spínače svítilnu vypnete. Jako ochranu před náhodným zapnutím dobíjecí LED baterie v kapse či zavazadle při transportu můžete trojitým stiskem zapínacího tlačítka kapesní svítilnu jednoduše uzamknout (odemčení provedete stejným způsobem).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Wuben E05 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Kompaktní svítilna Wuben E05 využívá dobíjecí li-ion akumulátor Wuben ABT750 typu 14500 o kapacitě 750 mAh, který jednoduše dobijete z jakéhokoli běžně dostupného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, počítač, USB zdroj v autě apod.) přes microUSB konektor zabudovaný přímo v nabíjecí baterce. Aktuální stav akumulátoru snadno ověříte na stavové diodě zabudované do hlavního tlačítka vždy po zapnutí LED svítilny. Zcela vybitou li-ion baterii dobijete přibližně za 3 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni malou barevnou diodou zabudovanou do akumulátoru, která se po plném nabití přepne z červené na zelenou barvu.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Nabíjecí LED baterku Wuben E05 si okamžitě oblíbíte pro její kompaktní rozměry a opravdu nízkou váhu, které výrazně usnadňují každodenní nošení i používání. S ohledem na kovové zpracování a zvýšenou odolnost si pak její schopnosti užijete za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Praktická magnetická koncovka a oboustranná spona umožňuje přichycení svítilny na celou řadů předmětu pro snadné svícení zcela bez použití rukou. Jestliže se chystáte na delší výpravu mimo civilizaci, potom jistě oceníte i možnost dočasně nahradit dodávaný nabíjecí akumulátor jednorázovou tužkovou baterií typu AA.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Wuben E05 s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Wuben E05

Wuben E05

 • Světelný výkon 1 - 900 lm
 • Dosvit baterky 1 - 130 metrů
 • Výdrž svítilny 50 h - 60 min
 • Typ baterie 14500, 750 mAh
 • Rozměry 88 x 23 mm / 60 g

LED svítilna Fenix E18R

Fenix E18R

 • Světelný výkon 5 - 750 lm
 • Dosvit baterky 14 - 136 metrů
 • Výdrž svítilny 70 h - 45 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 60 x 21 mm / 52 g

LED svítilna Nebo Torchy 1000

Nebo Torchy 1000

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 30 - 130 metrů
 • Výdrž svítilny 6 h - 60 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 67 x 31 mm / 65 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz