Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Olight Warrior Mini 2

Prozkoumejte možnosti taktické LED baterky Olight Warrior Mini 2


Základní informace

Olight Warrior Mini 2

Nabíjecí svítilna Olight Warrior Mini 2Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 1750 lm
Dosvit: cca 1 - 220 metrů
Výdrž baterie: 990 h - 218 min
Typ baterie: 18650 (3500 mAh)
Rozměry: 118 x 25 x 23 mm
Hmotnost: 122 gramů s baterií

Snadno přenosná svítilna Olight Warrior Mini 2 na první pohled klame tělem, přes její elegantní vzhled s příkladným technickým zpracováním byste nečekali, že je připravena do nejnáročnějších povětrnostních podmínek, kde zároveň...

Klady

 • dostatečně vysoký výkon
 • tělo se zvýšenou odolností
 • snadné a rychlé ovládání
 • jednoduché USB nabíjení
 • možnost uzamčení svítilny

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • atypický 18650 akumulátor
 • poměrně delší doba nabíjení
 • vyšší zahřívání v režimu turbo
 • využívá speciální USB kabel

První generace Olight Warrior Mini se řadila mezi relativně kompaktní i špičkově vybavené svítilny s taktickými funkcemi a druhá generace této LED baterky přináší i řadu dalších vylepšení, které oceníte při aktivním používání v terénu. Nyní tak můžete využívat maximální světelný tok 1750 lm s dosvitem na vzdálenost až 220 metrů, který v rámci vyšší bezpečnosti dokáže zkrotit vestavěný senzor přiblížení pro automatické upravení výkonu, pokud svítilnu umístíte do kapsy nebo k těsné blízkosti jiných předmětů. Výkonná LED baterka je vybavena akumulátorem o výkonu 3500 mAh, který jednoduše dobijete přes magnetické USB rozhraní...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Olight Warrior Mini 2

Taktická svítilna Olight Warrior Mini 2 má výrazně podlouhlé a tenké tělo o rozměru 118 x 25 mm s nízkou váhou 122 gramů (včetně baterie), které je vyrobeno z odolné slitiny hliníku, kde můžete i počítat s hrubším zacházením včetně nárazů a pádů z výšky 1,5 metru. Kromě toho LED baterka spolehlivě zvládne provoz v jakýchkoliv náročných podmínkách (déšť, sníh, prach) a díky certifikaci IPX8 může dokonce svítit zcela ponořená do vody (maximálně v hloubce 2 metrů). Výrazně tvarovaná rukověť zajišťuje spolehlivé držení při používání rukavic nebo mokrých rukou. Na těle pak najdete odnímatelný oboustranný klip pro snadné uchycení svítilny na části oděvu, opasek, popruh batohu nebo další výstroj.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Olight Warrior Mini 2Najít nejnižší cenu

Outdoorová LED baterka na svícení Olight Warrior Mini 2 využívá výkonnou diodu Luminus SST-40 LED s teplotou bílé barvy v rozsahu 6000 - 7000 K, která je spolehlivě ukrytá za masivnější TIR optikou. Dobíjecí LED baterka nabízí 6 módu svícení, které se vzájemně liší výkonem, dosvitem nebo spotřebou energie. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok o výkonu 1 lumen (s výdrží cca 990 hodin), 15 lumenů (cca 164 hodin), 120 lumenů (cca 19 hodin) a 500 lumenů (cca 3,5 hodiny). Kromě toho můžete u ruční svítilny dočasně využít světelný tok 1750 lumenů s dosvitem na vzdálenost 220 metrů, který se v rámci ochrany před přehřátím po cca 4 minutách automaticky skokově sníží na 500 lumenů (cca 3 hodiny). V případě dvou nejvyšších režimů je při vybytí baterie ve svítilně stále dost energie na nouzový provoz 200 lumenů po dobu dalších 45 minut (se svítilnou se tak neocitnete ve tmě).

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným tokem 120 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby i snadno navýšíte až na dostatečných 500 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 500 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů či předmětů dočasně přepnete svítilnu na maximální světelný výkon 1750 lumenů. Nejnižší světelný tok u dobíjecí LED baterky Olight Warrior Mini 2 s tokem 1 lm snadno využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení své okolí upozornit.

Technické parametry LED baterky Olight Warrior Mini 2

Recenze nabíjecí LED svítilny Olight Warrior Mini 2Najít nejnižší cenu

Lehkou EDC svítilnu Olight Warrior Mini 2 budete jednoduše ovládat za pomoci bočního tlačítka a taktického spínače umístěného v zadní části LED baterky. Stisknutím bočního tlačítka zapnete svítilnu v naposledy používaném módu svícení, při dalším podržení spínače se cyklicky přepínají dostupné režimy svícení 15 / 120 / 500 lumenů a jeho uvolněním vybraný mód zvolíte. Turbo režim o výkonu 1750 lumenů s dosvitem na vzdálenost 220 metrů kdykoliv aktivujete dvojitým stisknutím tlačítka, při trojitém stlačení si zapnete režim stroboskopu. K nejnižšímu módu moonlight se dostanete při vypnuté svítilně po krátkém podržení tlačítka. Při namáčknutí koncového spínače zapnete svítilnu v režimu 120 lumenů a při plném stlačení okamžitě aktivujete turbo režim 1750 lumenů. Taktické zadní tlačítko umožňuje i další přizpůsobení v podobě rychlého ovládání turbo módu a stroboskopu. Během transportu v batohu nebo nošení v kapse lze svítilnu uzamknout dlouhým podržením bočního spínače.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Olight Warrior Mini 2 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Odolná LED baterka na svícení Olight Warrior Mini 2 je vybavena li-ion akumulátorem typu 18650 o kapacitě 3500 mAh, který snadno dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, notebook, USB zdroj v autě...) přes magnetický konektor v zadní části svítilny. Aktuální stav nabíjecí baterie kdykoliv ověříte na barevné indikační diodě zabudované do zapínacího tlačítka. Zcela vybitý lithium-iontový akumulátor pak dobijete přibližně za 4 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni pomocí malé notifikační diody zabudované do magnetické koncovky USB kabelu, která se po plném nabití přepne z červené na zelenou barvu.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Snadno přenosná svítilna Olight Warrior Mini 2 na první pohled klame tělem, přes elegantní vzhled s příkladným technickým zpracováním byste nečekali, že je připravena na použití do nejnáročnějších povětrnostních podmínek, kde zároveň také dokáže odolat i hrubšímu zacházení. Maximální světelný výkon 1750 lumenů s dosvitem 220 metrů oceníte při jakékoliv výzvě, kdy se musíte spolehnout na kvalitní osvětlení. K velmi rychlému ovládání LED baterky značně přispívá upravitelný taktický spínač umístěný v zadní části svítilny, který zároveň slouží pro snadné dobíjení baterie přes magnetický USB kabel. Dodávaná gumová šňůrka a praktický karabinový kroužek usnadňuje zavěšení svítilny na jakékoliv místo pro svícení nebo přenášení.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Olight Warrior Mini 2 s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Olight Warrior Mini 2

Olight Warrior Mini 2

 • Světelný výkon 1 - 1750 lm
 • Dosvit baterky 1 - 220 metrů
 • Výdrž svítilny 990 h - 218 min
 • Typ baterie 18650, 3500 mAh
 • Rozměry 118 x 25 mm / 122 g

LED svítilna Nebo Redline X

Nebo Redline X

 • Světelný výkon 180 - 1800 lm
 • Dosvit baterky 85 - 253 metrů
 • Výdrž svítilny 4 h - 120 min
 • Typ baterie 18650, 2000 mAh
 • Rozměry 149 x 32 mm / 168 g

LED svítilna Nitecore MH12S

Nitecore MH12S

 • Světelný výkon 1 - 1800 lm
 • Dosvit baterky 7 - 294 metrů
 • Výdrž svítilny 1500 h - 195 min
 • Typ baterie 21700, 5000 mAh
 • Rozměry 141 x 30 mm / 147 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz