Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Nebo Redline X

Prozkoumejte možnosti taktické LED baterky Nebo Redline X


Základní informace

Nebo Redline X

Nabíjecí svítilna Nebo Redline XNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 180 - 1800 lm
Dosvit: cca 85 - 253 metrů
Výdrž baterie: 4 h - 120 min
Typ baterie: 18650 (2000 mAh)
Rozměry: 149 mm x 32 mm
Hmotnost: 168 gramů s baterií

LED baterka Nebo Redline X je ideální pro všechny outdoorové nadšence, kteří za jakýchkoliv povětrnostních podmínek ocení všechny taktické schopnosti této svítilny. Počítat můžete s pevným hliníkovým tělem se zvýšenou odolností...

Klady

 • dostatečně vysoký výkon
 • 4x zoom LED reflektoru
 • tělo se zvýšenou odolností
 • jednoduché USB nabíjení
 • opravdu snadné ovládání

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • nemá režim měsíčního svitu
 • nenabízí zamykání tlačítka
 • tvar hlavy nebrání kutálení
 • velmi dlouhá doba nabíjení

Cenově dostupná taktická svítilna Nebo Redline X (NE6860) nabízí povedené vlastnosti pro vojáky či policii. Mezi nejzajímavější vlastnosti této LED baterky na svícení patří maximální světelný výkon 1800 lumenů s dosvitem až na vzdálenost 253 metrů, který lze ovlivnit také čtyřnásobným zoomem reflektoru. Při používání v terénu pak jistě oceníte celokovové provedení se zvýšenou odolností proti vniknutí vody nebo běžným pádům. Dostatek energie svítilně zajišťuje dodávaný li-ion akumulátor o kapacitě 2000 mAh, který v případě potřeby jednoduše dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Nebo Redline X

Outdoorová LED baterka Nebo Redline X je vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku s vysokou odolností proti nárazům, který ve spojení s certifikací typu IPX7 umožňuje plné ponoření do vody (testováno 30 minut pod vodou v hloubce 1 metru). Svítilnu tak můžete spolehlivě používat za jakýchkoliv nepříznivých podmínek. Samotná konstrukce LED baterky na svícení má celkovou velikost 149 x 32 mm o hmotnosti 168 gramů, a to včetně dodávané lithium-iontové baterie. Počítat můžete s příjemně ergonomickou a zároveň protiskluzovou rukojetí pro pevný úchop, která umožňuje i snadné používání v rukavicích.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Nebo Redline XNajít nejnižší cenu

Odolná svítilna Nebo Redline X využívá výkonnou LED s teplotou bílé barvy okolo 6500 K, která poskytuje 4 režimy svícení s odlišným světelným výkonem, dosvitem a výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 180 lumenů (s výdrží cca 4 hodiny) a 720 lumenů (cca 2 hodiny). Kromě toho můžete u ruční svítilny dočasně využít i světelný výkon 1800 lumenů s dosvitem až na vzdálenost 253 metrů, který se v rámci ochrany před přehřátím po 45 sekundách vrací do dříve používaného módu svícení. Dobíjecí LED baterka na svícení je zároveň vybavena i taktickým stroboskopem se světelným výkonem 1800 lm, který využijete pro upozornění na případnou nenadálou situaci nebo v rámci osobní ochrany.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru spolehlivě vystačit se světelným tokem 180 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 720 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 180 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů či předmětů dočasně přepnete LED svítilnu Nebo Redline X na 720 lumenů, nebo dočasně až na její maximální světelný výkon 1800 lumenů.

Technické parametry LED baterky Nebo Redline X

Recenze nabíjecí LED svítilny Nebo Redline XNajít nejnižší cenu

Ruční LED baterku Nebo Redline X budete jednoduše ovládat za pomoci dvou pákových spínačů s technologií Switch-X umístěných v zadní části svítilny. Stisknutím většího spínače zapnete svítilnu a zmačknutím menšího tlačítka přepínáte jednotlivé režimy svícení 720 / 180 lumenů. Po dobu držení menšího spínače (ovšem maximálně 45 sekund) můžete svítit v turbo režimu o maximálním výkonu 1800 lm (lze využít i při vypnuté svítilně). Při dvojitém stisknutí tohoto pákového tlačítka snadno aktivujete výkonný stroboskop. LED baterka pak disponuje vlastní pamětí a při zapnutí se aktivuje v naposledy používaném režimu svícení.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Nebo Redline X zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Taktická svítilna Nebo Redline X používá dodávaný li-ion akumulátor typu 18650 o kapacitě 2000 mAh, který snadno nabijete přímo ve svítilně přes vestavěné microUSB rozhraní z jakéhokoliv běžného USB zdroje (nabíječka od mobilního telefonu, powerbanka a solární nabíječka, přenosný počítač, USB zdroj v autě atd.). Zcela vybitý lithium-iontový akumulátor nabijete přibližně za 6 hodin. O stavu dobíjení LED baterky Nebo Redline X jste informováni přes malou indikační diodu umístěnou nad microUSB rozhraním, která se po plném nabití přepne z červené na zelenou barvu.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Nabíjecí LED baterka Nebo Redline X je připravena pro všechny outdoorové nadšence, kteří za jakýchkoliv povětrnostních podmínek ocení všechny taktické schopnosti této svítilny. Počítat můžete s pevným hliníkovým tělem se zvýšenou odolností vůči vodě či nárazům, ale také s vysokým světelným výkonem o dosvitu na vzdálenost 253 metrů. Vedle velmi rychlého způsobu ovládání přes pákové spínače v zadní části LED baterky jistě využijete i čtyřnásobný zoom, který se jednoduše nastavuje plynulým otáčením hlavy svítilny, kde snadno přeostříte z úzkého paprsku do dálky na rozptýlené světlo do velké plochy.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Nebo Redline X s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Nebo Redline X

Nebo Redline X

 • Světelný výkon 180 - 1800 lm
 • Dosvit baterky 85 - 253 metrů
 • Výdrž svítilny 4 h - 120 min
 • Typ baterie 18650, 2000 mAh
 • Rozměry 149 x 32 mm / 168 g

LED svítilna Nitecore MH12S

Nitecore MH12S

 • Světelný výkon 1 - 1800 lm
 • Dosvit baterky 7 - 294 metrů
 • Výdrž svítilny 1500 h - 195 min
 • Typ baterie 21700, 5000 mAh
 • Rozměry 141 x 30 mm / 147 g

LED svítilna Olight Warrior Mini 2

Olight Warrior Mini 2

 • Světelný výkon 1 - 1750 lm
 • Dosvit baterky 1 - 220 metrů
 • Výdrž svítilny 990 h - 218 min
 • Typ baterie 18650, 3500 mAh
 • Rozměry 118 x 25 mm / 122 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz