Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Nitecore T4K

Prozkoumejte možnosti kapesní LED baterky Nitecore T4K


Základní informace

Nitecore T4K

Nabíjecí svítilna Nitecore T4KNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 4000 lm
Dosvit: cca 3 - 209 metrů
Výdrž baterie: 67 h - 165 min
Typ baterie: li-ion (1000 mAh)
Rozměry: 82 x 30 x 29 mm
Hmotnost: 77 gramů s baterií

Ať už hledáte klíčenkovou nebo vysoce kompaktní LED baterku do kapsy pro každodenní nošení, potom vám může Nitecore T4K poskytnout ideální služby. Jedná se o výkonnou univerzální svítilnu s povedeným zpracováním, která...

Klady

 • výkonná mini LED svítilna
 • přehledný OLED displej
 • snadné a rychlé ovládání
 • jednoduché USB-C nabíjení
 • celokovové odolnější tělo

Zápory

 • omezená výdrž režimu turbo
 • výdrž baterie u vyšších módů
 • zcela otevřený USB konektor
 • pevně vestavěný akumulátor
 • vyšší zahřívání v režimu turbo

Běžně dostupné svítilny do kapsy zpravidla poskytují omezený světelný výkon, to ovšem není případ LED baterky na svícení Nitecore T4K, která i přes svoje kompaktní rozměry dokáže nabídnout špičkový světelný výkon 4000 lumenů s maximálním dosvitem na vzdálenost 209 metrů. Ve vaší dlani tak můžete ukrývat špičkový světelný výkon, který běžně poskytují světlomety osobního automobilu. O ohledem na velikost můžete svítilnu dokonce zavěsit na svazek s klíči, ale vzhledem k hmotnosti 77 gramů ji raději budete nosit v přední kapse od riflí. Energii LED baterce zajišťuje li-ion akumulátor, který se nabíjí přes běžné USB-C rozhraní...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Nitecore T4K

Konstrukce LED baterky na svícení Nitecore T4K je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů v podobě tvrzeného hliníku s odolnou povrchovou úpravou. Svítilna si tak spolehlivě poradí s běžným poškrábáním, pádům na zem z výšky 1 metru a zároveň také dokáže odolat vniknutí vody s certifikací IP56 (částečná ochrana proti prachu a stříkající vodě). Hliníkové tělo je dále vybaveno masivním ocelovým klipem pro snadné uchycení svítilny za části oděvu nebo batoh, který doplňuje kovové očko pro uchycení na klíče. Nepřehlédnutelným prvkem LED baterky je velmi malý OLED displej určený pro snadné a přehledné ovládání, kde naleznete všechny důležité informace o aktuálním stavu dobíjecí svítilny.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Nitecore T4KNajít nejnižší cenu

Kapesní svítilna Nitecore T4K zaujme masivním reflektorem, který ukrývá 4 vysoce výkonné diody CREE XP-L2 V6 LED se studenou teplotou bílé barvy, které nabízí 5 režimů svícení vzájemně se odlišujících světelným výkonem, dosvitem nebo spotřebou energie. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný tok 1 lumen (s výdrží cca 67 hodin), 15 lumenů (21 hodin), 65 lumenů (7 hodin) a 200 lumenů (2,5 hodiny). Po omezenou dobu můžete využít i speciální turbo režim s nadstandardním výkonem 4000 lumenů s dosvitem až na vzdálenost 209 metrů, který ovšem v rámci ochrany před přehřátím a rychlým vybitím akumulátoru je možné používat maximálně po dobu 10 sekund.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným tokem 65 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby i snadno navýšíte až na dostatečných 200 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 200 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů či předmětů dočasně přepnete LED svítilnu na maximální světelný výkon 4000 lumenů. Nejnižší světelný tok u LED baterky Nitecore T4K o 1 lumenu využijete v situaci, kdy na sebe nechcete během svícení své okolí nijak upozornit.

Technické parametry LED baterky Nitecore T4K

Recenze nabíjecí LED svítilny Nitecore T4KNajít nejnižší cenu

Miniaturní LED baterka Nitecore T4K využívá k ovládání jedno tlačítko určené k zapínání nebo vypínání svítilny a druhé k přepínání jednotlivých módů svícení. Hlavním tlačítkem svítilnu zapnete do naposledy používaného módu svícení a druhým spínačem pak přepínáte jednotlivé světelné módy 1 / 15 / 65 / 200 lumenů. Při podržení tohoto tlačítka krátkodobě aktivujete turbo režim o výkonu 4000 lumenů s dosvitem na vzdálenost 209 metrů (turbo režim lze používat opakovaně, ale limitem je vždy teplota). LED baterka nabízí i demo režim, ve kterém jakýkoliv světelný režim svítí max. po dobu 30 sekund. Pro případ nošení v kapse či transportu v zavazadle můžete svítilnu SW uzamknout, aby nedošlo k nechtěnému zapnutí.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Nitecore T4K zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Malá svítilna Nitecore T4K disponuje vestavěným li-ion akumulátorem s kapacitou 5000 mAh, který velmi snadno dobijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje (nabíječka od telefonu, powerbanka, solární nabíječka, počítač, USB zdroj v autě...) přes konektor typu USB-C zabudovaný v zadní části svítilny. Aktuální stav nabíjecí baterie kdykoliv jednoduše ověříte na zabudovaném OLED displeji. Zcela vybitou lithium-iontovou baterii dobijete přibližně za 2 hodiny, o stavu nabíjení jste informováni pomocí notifikačních diod zabudovaných přímo do ovládacích tlačítek, které se po plném nabití přepnou z blikání na trvalé svícení.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Ať už hledáte klíčenkovou nebo vysoce kompaktní LED baterku do kapsy pro každodenní nošení, potom vám může Nitecore T4K poskytnout ideální služby. Jedná se o univerzální svítilnu s povedeným zpracováním, která kromě základních světelných režimů dokáže dočasně poskytnout opravdu vysoký výkon 4000 lumenů s dosvitem až na vzdálenost 209 metrů. Díky vestavěnému OLED displeji budete mít okamžitý přehled nad jakýmkoliv zvoleným režimem, a to včetně zbývající výdrže dobíjecí baterie. Mezi užitečné vlastnosti kapesní svítilny patří také masivní ocelový klip za opasek a rychloupínací koncovka pro uchycení na klíče.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Nitecore T4K s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Nitecore T4K

Nitecore T4K

 • Světelný výkon 1 - 4000 lm
 • Dosvit baterky 3 - 209 metrů
 • Výdrž svítilny 67 h - 165 min
 • Typ baterie li-ion, 1000 mAh
 • Rozměry 82 x 30 mm / 77 g

LED svítilna Nebo Torchy 1000

Nebo Torchy 1000

 • Světelný výkon 50 - 1000 lm
 • Dosvit baterky 30 - 130 metrů
 • Výdrž svítilny 6 h - 60 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 67 x 31 mm / 65 g

LED svítilna Fenix E18R

Fenix E18R

 • Světelný výkon 5 - 750 lm
 • Dosvit baterky 14 - 136 metrů
 • Výdrž svítilny 70 h - 45 min
 • Typ baterie 16340, 700 mAh
 • Rozměry 60 x 21 mm / 52 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz