Recenze dobíjecích čelových svítilen

Recenze čelovky Nitecore HC65

Prozkoumejte možnosti čelové svítilny Nitecore HC65


Základní informace

Nitecore HC65

Čelová svítilna Nitecore HC65Najít nejnižší cenu

Světelný výkon: 1 - 1000 lm
Dosvit: cca 4 - 110 metrů
Výdrž baterie: 800 h - 165 min
Typ baterie: 18650 (3400 mAh)
Rozměry: 83 x 33 x 27 mm
Hmotnost: 160 gramů s baterií

Nitecore HC65 je kvalitní nabíjecí čelovka do nepohody, kterou si s radostí vezmete na horskou túru, kempování, bivakování a mnohé další outdoorové aktivy ve volné přírodě, kde jistě oceníte vysoký výkon, nárazuvzdorné a voděodolné tělo...

Klady

 • dostatečně použitelný výkon
 • velmi jednoduché ovládání
 • kvalitní popruh kolem hlavy
 • tělo s odolným provedením
 • plynulé naklápění reflektoru

Zápory

 • omezená výdrž vyšších módů
 • počítejte s vyšší hmotností
 • výrazně pomalé USB nabíjení
 • průměrná výdrž akumulátoru
 • neumožňuje zamykání tlačítka

Jestliže patříte mezi náročné outdoorové nadšence a trávíte veškerý volný čas po setmění ve volné přírodě, potom vás mohou oslovit možností nabíjecí LED čelovky Nitecore HC65, která disponuje maximálním světelným výkonem 1000 lumenů s dosvitem až na vzdálenost 100 metrů. Tento nadstandardní výkon jistě oceníte při turistice, kempování nebo i cyklistice. Čelová svítilna poskytuje hned několik druhů LED osvětlení, které se vzájemně liší vlastnostmi, výkonem a výdrží. Energii čelovce zajišťuje dobíjecí akumulátor, který velmi snadno nabijete z jakéhokoliv běžně dostupného USB zdroje napájení...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí čelovku Nitecore HC65

Výkonná čelovka Nitecore HC65 má celokovovou obdélníkovou konstrukci z tvrzeného leteckého hliníku o váze 160 gramů (včetně akumulátoru), která dokáže odolat nejen nárazům a pádům z výšky 1,5 metru, ale zároveň nabízí i voděodolné zpracování s certifikací typu IPX8, která zaručuje i plné ponoření do vody. Čelovou svítilnu tak můžete spolehlivě používat za zcela jakýchkoliv povětrnostních podmínek. K upevnění na hlavu slouží elastický popruh s rychlým upínáním, který doplňuje temenní pásek pro lepší stabilizaci LED čelovky při prudších pohybech. Zároveň můžete také počítat s velmi snadným nastavením vhodného úhlu svícení v rozsahu 180 stupňů (nahoru i dolů) podle aktuální potřeby.

Recenze nabíjecí LED čelovka Nitecore HC65Najít nejnižší cenu

Dobíjecí čelová svítilna Nitecore HC65 disponuje výkonnou diodou CREE XM-L2 U2 LED pro hlavní bílé světlo s barevnou teplotou okolo 6000 K, které dále doplňuje sekundární osvětlení s vysokým CRI a pomocné červené LED světlo. Využít můžete 7 režimů svícení, které se vzájemně odlišují světelným výkonem, dosvitem a výdrží. Mezi hlavní režimy bílého světla patří světelný výkon 1 lumen (s výdrží cca 800 hodin), 80 lumenů (cca 16 hodin), 280 lumenů (cca 4,5 hodiny) a 550 lumenů (cca 2,5 hodiny). Čelová svítilna dále umožňuje i turbo režim o výkonu 1000 lumenů s dosvitem až 110 metrů, který v rámci ochrany před přehřátím po více než 5 minutách začne snižovat svůj výkon přibližně na polovinu. Červené LED osvětlení můžete na čelovce používat nejen v režimu svícení, ale zároveň také blikání. K dispozici máte i užitečný mód stroboskopu, majáku a SOS režimu.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED čelovky v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 80 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 280 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 280 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů a předmětů přepnete svítilnu na 550 lumenů, nebo na její maximální světelný výkon 1000 lm s dosvitem až 110 metrů. Nejnižší světelný tok u LED čelovky Nitecore HC65 o 1 lumenu využijete ve všech situacích, kdy na sebe nechcete při svícení upozornit.

Technické parametry LED čelovky Nitecore HC65

Recenze dobíjecí čelová svítilna Nitecore HC65Najít nejnižší cenu

Outdoorová LED čelovka Nitecore HC65 se velmi jednoduše ovládá za pomoci jednoho multifunkčního tlačítka umístěného na boku svítilny. Jeho stisknutím zapnete svítilnu a dalším namáčknutím přepínáte mezi jednotlivými režimy svícení 1 / 80 / 280 / 550 lumenů. Dvojitým stlačením spínače pak aktivujete turbo režim s výkonem 1000 lumenů a dlouhým přidržením tlačítka kdykoliv zapnete červené LED světlo, které můžete dalším namáčknutím přepnout na blikání. Doplňkové bílé světlo o vysokém CRI (90) s přirozeným podáním barev o výkonu 26 lumenů zapnete namáčknutím spínače ve vypnutém stavu. Čelová LED svítilna si při zapnutí dokáže zapamatovat naposledy použitý režim svícení.


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro čelovku Nitecore HC65 zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody čelové svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Všestranná čelová LED svítilna Nitecore HC65 se dodává s dobíjecím li-ion akumulátorem o typu 18650 s kapacitou 3400 mAh, který snadno nabijete přímo ve svítilně z jakéhokoliv USB zdroje (nabíječka od smartphonu, powerbanka, solární nabíječka, přenosný počítač, USB zdroj v autě...) přes vestavěné microUSB rozhraní ukryté pod otočným uzávěrem na boku LED čelovky (na straně spínače). Aktuální stav baterie kdykoliv ověříte pomocí počtu blikání modré stavové diody, kterou aktivujete dlouhým zmáčknutím zapínacího tlačítka ve vypnutém stavu. Zcela vybitý li-ion akumulátor nabijete přibližně za 7 hodin, o stavu nabíjení jste informováni skrze indikační modrou diodu v přední části čelovky.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru nabíjecí LED čelovou svítilnu v nedávné době sami koupili.

Nitecore HC65 je kvalitní nabíjecí čelovka do nepohody, kterou si s radostí vezmete na horskou túru, kempování, bivakování a mnohé další outdoorové aktivy ve volné přírodě, kde oceníte nárazuvzdorné tělo, voděodolné zpracování, vysoký světelný výkon nebo dostatečně rozumná výdrž dodávané baterie s velmi snadným dobíjením z jakéhokoliv USB zdroje. Pokud budete několik dní mimo civilizaci, pak můžete místo dobíjecího akumulátoru v čelové svítilně použít dvě jednorázové baterie RCR123 jako záložní zdroj napájení. Mezi nadstandardní funkce patří bohatá nabídka světelných režimů včetně doplňkového bílého i červeného světla.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED čelovky

Jednoduše srovnejte Nitecore HC65 s dalšími čelovými svítilnami na trhu

Nabíjecí čelovka Nitecore HC65

Nitecore HC65

 • Světelný výkon 1 - 1000 lm
 • Dosvit čelovky 4 - 110 metrů
 • Výdrž svítilny 800 h - 165 min
 • Typ baterie 18650, 3400 mAh
 • Rozměry 83 x 33 mm / 160 g

Nabíjecí čelovka Fenix HM61R Amber

Fenix HM61R Amber

 • Světelný výkon 3 - 1200 lm
 • Dosvit čelovky 8 - 145 metrů
 • Výdrž svítilny 300 h - 120 min
 • Typ baterie 18650, 3500 mAh
 • Rozměry 101 x 46 mm / 149 g

Nabíjecí čelovka Ledlenser H7R Core

Ledlenser H7R Core

 • Světelný výkon 20 - 1000 lm
 • Dosvit čelovky 25 - 250 metrů
 • Výdrž svítilny 65 h - 240 min
 • Typ baterie 21700, 4800 mAh
 • Rozměry 41 x 38 mm / 259 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED čelovku podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích čelových LED svítilen podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   O webu

Copyright 2022 LEDzona.cz