Recenze nabíjecích LED svítilen

Recenze svítilny Ledlenser P6R Core

Prozkoumejte možnosti univerzální LED baterky Ledlenser P6R Core


Základní informace

Ledlenser P6R Core

Nabíjecí svítilna Ledlenser P6R CoreNajít nejnižší cenu

Světelný výkon: 15 - 900 lm
Dosvit: cca 25 - 240 metrů
Výdrž baterie: 95 h - 120 minut
Typ baterie: 18650 (2500 mAh)
Rozměry: 151 mm x 35 mm
Hmotnost: 170 gramů s baterií

Přenosná svítilna Ledlenser P6R Core zaujme světelným výkonem s možností přeostření z širokého paprsku na světlo do dálky, svým ovládáním a zároveň i odolnou konstrukcí vhodnou pro použití do jakýchkoliv nepříznivých...

Klady

 • dostatečný světelný výkon
 • nabízí až 6 režimu svícení
 • jednoduché USB nabíjení
 • dostatečně odolné tělo
 • úprava uživatelských módů

Zápory

 • omezená výdrž režimu boost
 • tvar hlavy nebrání kutálení
 • těžkopádné přepínání režimů
 • speciální typ USB kabelu
 • nedostatečný návod ovládání

Využijte možnosti dobíjecí svítilny Ledlenser P6R Core, která patří mezi nezbytné vybavení každého outdoorového nadšence, její schopnosti ovšem oceníte i při domácích pracích, kdy potřebujete dostatek světla. LED baterka poskytuje maximální tok 900 lumenů s dosvitem až 240 metrů, který spolehlivě předčí požadavky na každodenní používání. Dostatek energie dodává LED svítilně li-ion akumulátor typu 18650 o kapacitě 2500 mAh s možností snadného dobíjení přes vestavěné magnetické rozhraní z běžného USB zdroje...

Obsah článku

Proč vybrat nabíjecí svítilnu Ledlenser P6R Core

Univerzální svítilna Ledlenser P6R Core s rozměry 151 z 35 mm o váze 170 gramů dokáže úspěšně odolat pádům z výšky 2 metrů. Kvalitně zpracovaná hliníková konstrukce má navíc vysokou ochranou proti vniknutí prachu i vody s certifikací IP68 a zvládne i ponoření pod vodu. Velmi snadno ji tak můžete používat v náročných outdoorových podmínkách z jakéhokoliv počasí. Rukověť s dostatečnými prolisy umožňuje spolehlivý a pevný úchop, na uzávěru svítilny navíc najdete očka pro připevnění dodávaného bezpečnostního poutka na zápěstí, se kterým lze LED baterku i snadno zavěsit.

Recenze dobíjecí LED baterky na svícení Ledlenser P6R CoreNajít nejnižší cenu

Nabíjecí LED baterka Ledlenser P6R Core jako zdroj světla používá kvalitní diodu Xtreme LED s teplotou světla 6000 až 7500 K. Plně k dispozici máte 6 režimů svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem i výdrží. Velmi snadno můžete využít světelný tok 15 lumenů (s výdrží 95 hodin), 240 lumenů (6 hodiny) a 600 lumenů (2 hodiny). Dočasně ovšem můžete využít také světelný tok 900 lumenů, který se v rámci ochrany před přehřátím po několika sekundách vždy vrátí do naposledy použitého režimu. Světelný výkon LED baterky můžete ovlivnit zoomem reflektoru, se kterým jednoduše přeostříte z úzkého paprsku do dálky na rozptýlené světlo do velké plochy. Zoom se plynule ovládá pouhým otočením lunety na hlavě svítilny. Univerzální svítilna zároveň disponuje výkonným stroboskopem, který můžete použít v rámci osobní ochrany a režimem SOS pro nouzové použití.

Protože se v místnosti dokáže světlo částečně odrážet od jednotlivých předmětů (stěny, strop apod.) můžete si při používání nabíjecí LED svítilny v interiéru omezeně vystačit se světelným výkonem 15 lumenů vhodných pro nasvícení nejbližšího okolí, které v případě potřeby snadno navýšíte až na dostatečných 240 lumenů. Při běžném pohybu v terénu vám dostatek světla v rámci nejbližšího okolí dokáže nabídnout světelný tok 240 lumenů, kde si pro osvětlení vzdálených míst, objektů a předmětů dočasně přepnete svítilnu na 600 lumenů, nebo rovnou na její maximální světelný výkon 900 lumenů.

Technické parametry LED baterky Ledlenser P6R Core

Recenze nabíjecí LED svítilny Ledlenser P6R CoreNajít nejnižší cenu

Výkonná outdoorová svítilna Ledlenser P6R Core se intuitivně ovládá multifunkčním tlačítkem na boku svítilny, které po zapnutí zároveň funguje jako indikátor stavu baterie. V základním nastavení máte k dispozici klasické režimy svícení 15 / 240 / 600 lumenů, které nastavíte jediným stisknutím a následným přidržením tlačítka. Krátkodobý maximální výkon 900 lumenů kdykoli aktivujete dvojitým stisknutím spínače. Nicméně celé uživatelské ovládání můžete dále přizpůsobit svých potřebám a do základního režimu zahrnout i další světelné funkce svítilny (Blink, Strobe, SOS...) včetně uspořádání jejich pořadí. Jako ochranu před nechtěným zapnutím v kapse nebo zavazadle je možné stiskem zapínacího tlačítka po dobu 5 sekund ruční svítilnu jednoduše uzamknout (stejným způsobem ji odemknete).


Prozkoumejte důležité výhody i nevýhody

Než se rozhodnete pro svítilnu Ledlenser P6R Core zkontrolujte hodnocení

Hlavní výhody LED svítilny

Co vám nemusí vyhovovat


Extrémně odolná LED baterka na svícení Ledlenser P6R Core se dodává společně s dobíjecím li-ion akumulátorem typu 18650 o kapacitě 2500 mAh, který se nabíjí přímo ve svítilně skrz magnetické rozhraní s běžným USB zdrojem (nabíječka od telefonu, powerbanka, počítač, USB zdroj v autě...). Aktuální stav baterie jednoduše ověříte kontrolou hlavního tlačítka ihned po zapnutí svítilny, kde se ukrývá barevná dioda. Při vybití baterie pod 25 % se ruční svítilna přepne do úsporného módu pro co nejdelší výdrž. Samotný li-ion akumulátor typu 18650 se naplno dobije mezi 4 - 5 hodinami.

Aktuální cenu i dostupnost svítilny naleznete v odkazech na oblíbené e-shopy, nebo cenovém porovnávači, kde si navíc ověříte osobní zkušenosti a recenze uživatelů, kteří po pečlivém výběru přenosnou LED baterku na svícení v nedávné době koupili.

Přenosná svítilna Ledlenser P6R Core zaujme dostatečným světelným výkonem s možností přeostření z širokého paprsku na světlo do dálky, jednoduchým ovládáním, ale zároveň i odolnou konstrukcí vhodnou pro použití do jakýchkoliv nepříznivých podmínek. Ať už tedy potřebujete kvalitní LED baterku na svícení pro pěší turistiku, kempování a rybaření nebo jen vyžadujete spolehlivou svítilnu pro běžné činnosti v domácnosti i na chalupě, bude Ledlenser P6R Core připraven splnit ty nejnáročnější úkoly za každé nenadálé situace.


Porovnejte oblíbené nabíjecí LED svítilny

Jednoduše srovnejte Ledlenser P6R Core s dalšími přenosnými LED baterkami na svícení

LED svítilna Ledlenser P6R Core

Ledlenser P6R Core

 • Světelný výkon 15 - 900 lm
 • Dosvit baterky 25 - 240 metrů
 • Výdrž svítilny 95 h - 120 min
 • Typ baterie 18650, 2500 mAh
 • Rozměry 151 x 35 mm / 170 g

LED svítilna Wuben T70

Wuben T70

 • Světelný výkon 40 - 4200 lm
 • Dosvit baterky 30 - 250 metrů
 • Výdrž svítilny 35 h - 120 min
 • Typ baterie 26650, 5000 mAh
 • Rozměry 140 x 42 mm / 261 g

LED svítilna Fenix E35 V3.0

Fenix E35 V3.0

 • Světelný výkon 50 - 3000 lm
 • Dosvit baterky 30 - 240 metrů
 • Výdrž svítilny 50 h - 75 min
 • Typ baterie 21700, 5000 mAh
 • Rozměry 118 x 27 mm / 140 g

Články se zaměřením na oblíbené nabíjecí LED svítilny


Vyberte LED svítilnu podle výrobce

Prozkoumejte seznamy nabíjecích LED baterek na svícení podle nejoblíbenějších značek na trhu


Nabíjecí svítilny / Nabíjecí LED čelovky / Čelovky na běhání / Kapesní LED svítilny / Outdoorové svítilny / Výkonné ruční svítilny / Taktické svítilny / LED baterky ke svícení na klíče / Pracovní svítilny / Dobíjecí USB lucerny a lampy

Úvod   Recenze   Články   Kontakt

Copyright 2022 - 2023 LEDzona.cz